Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"          
pływanie
Najważniejsze zawody

W dniach 23-24.03.2013 w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województw w pływaniu Młodzików 12 i 13 lat. W zawodach uczestniczyli młodzi pływacy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu, uczniowie klasy VI i V, jednocześnie zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego „Ikar” Mielec. Były to najważniejsze zawody w sezonie zimowym dla pływaków. W imprezie uczestniczyło 24 zespoły z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

 

W klasyfikacji drużynowej podopieczni trenera Roberta Wieczorka zajęli bardzo dobre trzecie miejsce i z niecierpliwością będą wyczekiwać na ranking ogólnopolski po zestawieniu wszystkich wyników ze wszystkich rozegranych w tych dniach zawodów. Radość jaka towarzyszyła zawodnikom ze zdobycia trzeciego miejsca można zobaczyć na zdjęciach.

 

Więcej…
 
Pływaliśmy w Stalowej Woli

W dniach 15-16.03.2013 odbyły się II Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Stalowej Woli w pływaniu, w których uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6, (zawodnikami Międzyszkolnego Klubu Sportowego „IKAR” Mielec). Szczególnie był to ważny sprawdzian dla uczniów klasy V i VI , którzy za tydzień rozegrają w Ostrowcu Świętokrzyskim swoje Mistrzostwa Polski.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia31323334NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting