siatkówka

Wycieczka do Kazimierza

W Kazimierzu było super. Jesteśmy zadowolone z  wyjazdu, który zorganizowała nam  pani  Beata Cetnar - nasza wychowawczyni i trenerka. Pojechałyśmy tam bo bardzo chciałyśmy zwiedzić  Kazimierz.

 

Więcej…
 

Halloween Party

Halloween Party - bal "przebierańców"

Klasy sportowe IVf, IVe, Vf oraz klasa integracyjna Va, spotkały się na Halloween Party w Klubie Papillon w Mielcu. Na tą wyjątkową okazję uczniowie przygotowali wspaniałe kostiumy, które oceniało jury w składzie: M.Nowakowska, A.Mytych, B.Witkowska i A.Zając.

zobacz galerię>>
 


Klasa o profilu siatkarskim

klasa IVeW roku szkolnym 2010/2011 powstała w naszej szkole klasa sportowa o profilu siatkarskim dziewcząt (czwarta klasa).  Program szkolenia sportowego powiązany jest  z etapem edukacyjnym wychowania fizycznego. 10 godzin zajęć sportowych podzielone jest na: 6 godzin zajęć specjalistycznych z piłki siatkowej, 4 godz. zajęć wychowania fizycznego ( 1 godz. aerobiku, 1 godz. pływania, 2 godz wychowania fizycznego). Zajęcia treningowe z piłki siatkowej odbywać się będą w sali gimnastycznej naszej szkoły, natomiast  aerobik i pływanie na obiektach MOSIR.

 

 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting