siatkówka
Zaproszenie

 

Zaproszenie do udziału w II Otwartym Turnieju Singli Siatkarskich Dziewcząt

Zaprasza:

Akademia Siatkówki „Pierwszy krok’’

Starostwo Powiatowe w Mielcu

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu

UKS ”Szóstka” przy SP6 w Mielcu

 

 

Więcej…
 

Ruszyła STREFA MAŁEGO KIBICA w SP6!

Już od dwóch lat uczennice klas siatkarskich naszej szkoły oraz Akademii Siatkówki pomagają w obsłudze meczów siatkarskich kobiet Plus Ligi a obecnie I ligi, wyprowadzają siatkarki, dopingują nasze zawodniczki w czasie sobotnich i niedzielnych meczów. We wtorek klasa VI e siatkarska zaprosiła kilka zawodniczek I-ligowej STALI MIELEC S.A. na zajęcia plastyki aby wspólnie wykonać transparenty na sobotni mecz. Przebywanie tak blisko z zawodniczkami I-ligowej drużyny było dla naszych małych siatkarek dużym przeżyciem i jednocześnie świetną zabawą. W czasie wykonywania prac, była szansa na rozmowy na tematy sportowe, zbieranie autografów. Dziękujemy p. Dorocie Łaz za pomoc w zorganizowaniu tej ciekawej lekcji. Transparenty zostaną wykorzystane przez klasy siatkarskie ze STREFY MAŁEGO KIBICA na wszystkich meczach. Obecnie jest 103 członków SMK, którzy wraz z opiekunami- B. Cetnar , R. Pociask  i rodzicami dopingują mieleckiej siatkówce

 

http://www.hej.mielec.pl/galeria/art3037.html

Więcej…
 

I Powiatowy Turniej Singli  Siatkarskich Dziewcząt

17 grudnia 2011 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu odbył się  I Powiatowy Turniej Singli  Siatkarskich Dziewcząt. Organizatorem imprezy byli:  Akademia Siatkówki "Pierwszy krok" pod opieką p.B.Cetnar i R.Pociask, UKS "Szóstka" w Mielcu, Sp6 w Mielcu. Do zawodów zostały zgłoszone 32 zawodniczki, podzielone na sześć grup. W półfinałach walczyło  18 zawodniczek (po trzy  z każdej grupy), a  w ścisłym finale zacięte mecze rozegrało 6 zawodniczek. Zawody wywoływały wiele emocji. Każda zawodniczka otrzymała nagrodę (piłkę). Sześć najlepszych dziewcząt zdobyło dyplom i puchar, który wręczył vicestarosta Andrzej Bryła. Wszystkie nagrody ufundowało Starostwo.

 

Więcej…
 

 


 

Kolejny sukces drużyny siatkarskiej naszej szkoły!!!

 

Po kolejne zwycięstwo w minisiatkówce sięgnęły 22 marca 2011 dziewczęta naszej szkoły. W Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrały pewnie , nie przegrywając ani jednego seta. W sali gimnastycznej SP6, oprócz gospodarzy, o puchar i awans do finału rejonowego walczyły szkoły z Tuszowa Narodowego oraz ze Zdziarca.

 

Więcej…
 

Zacięta walka o mistrzostwo miasta

siatkarkiCztery najlepsze mieleckie drużyny minisiatkówki dziewcząt spotkały się 9.03.2011 w sali gimnastycznej SP6 aby powalczyć o tytuł mistrzowski w tej dyscyplinie sportu. Rozegrano sześc meczy a najlepsze okazały się, zgodnie z przewidywaniami, zawodniczki naszej szkoły, które wygrały wszystkie mecze i będą reprezentować Mielec na szczeblu powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej . Zespół SP 6 wystąpił w składzie: Petrykowska Pamela, Dyduła Kamila, Kasprzak Kinga, Dereń Klaudia, Szyszka Joanna, Lisowska Anna, Nowak Wiktoria i Kaniewska Daria. Opiekunem zespołu jest Beata Cetnar. Pozostałe zespoły prezentowały bardzo wyrównany poziom i zajęły kolejno: II miejsce- SP1, III- SP3 i IV miejsce- SP 11

 

 

zobacz nasze mistrzynie>>
 

Turniej Minisiatkarski Dziewcząt w Kielcach

Turniej Minisiatkarski

Pogrom w Hali CK Kielce!!!!- tak podsumować można  Turniej Minisiatkówki Dziewcząt w Kielcach, który  odbył się 23 lutego2011roku.  Zorganizowany po raz trzeci , przez trenera Fartu Kielce- Dariusza Daszkiewicza turniej, przyciągnął do pięknej kieleckiej hali ok. 60 drużyn. Mielec reprezentowały uczennice IV klasy siatkarskiej SP 6 (5 zespołów dwójek) oraz 1 drużyna  dziewczynek kl. VI ( czwórki). Jedna z "dwójek"- Asia Nakonieczna i Julia Koza- przeszły przez cały turniej bez przegranej, fundując pozostałym drużynom w turnieju istny horror.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting