siatkówka
Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt
Po raz trzeci UKS Szóstka Mielec oraz Sp 6 Mielec, realizując cele popularyzacji siatkówki wśród najmłodszych, zorganizowały Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt. 14 grudnia , w sali gimnastycznej SP 6 stawiło się 30 dziewczynek klas IV-tych i młodszych aby powalczyć ze sobą o tytuł najlepszej siatkarki w Powiecie Mieleckim.
Dziewczęta reprezentowały szkoły z Wadowic Górnych, Woli Wadowskiej, Woli Rzędzińskiej ( powiat tarnowski), SP 6 i SP 3 w Mielcu. Kilkugodzinna walka pokazała, ze zawodniczki już posiadają duże umiejętności i mimo młodego wieku wspaniale dają sobie radę na boisku. Na szczególną pochwałę zasługują trzecioklasistki z Wadowic Górnych i Woli Wadowskiej, które śmiało stawały do walki ze starszymi o rok rywalkami z pozostałych szkół ( trener- Anna Skucińska).
Więcej…
 
Festiwal Siatkówki w Krasnem
Najmłodsze zawodniczki SP 6 Mielec,dziewczynki klasy IV siatkarskiej, skorzystały z zaproszenia SP w Krasnem do udziału w Festiwalu Siatkówki Dziewcząt. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w zawodach uczestniczyły zespoły z Rzeszowa, Ropczyc, Krasnego i Przemyśla. Reprezentacja Szóstki Mielec składała się z pięciu zespołów dwójkowych. Najlepsza drużyna to Oliwia Kojder i Julia Kopacz, które zajęły w grupie I miejsce i walczyły dalej z najsilniejszymi drużynami z Rzeszowa i Krasnego. Dobrze grające technicznie dziewczęta SP 6 niestety przegrały ze swietnymi warunkami fizycznymi dziewcząt innych drużyn i ostatecznie zajęły V miejsce. Był to pierwszy sprawdzian dla naszych maluchów i zdały go bardzo dobrze. Trenerem dziewczynek jest Beata Cetnar.
 
UKS SZÓSTKA Wicemistrzami Ogólnopolskiego Turnieju

Uczennice klasy V siatkarskiej SP 6 w Mielcu , grające jako UKS SZÓSTKA PAPILLON MIELEC wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Krakowie.
W tym roku to XIX edycja tego turnieju, który trwał przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8 grudnia. Zawody stały na wysokim poziomie , a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.

Więcej…
 
Wielki sukces siatkarek z SP6 !!!!

Siatkarki z SP 6 jako reprezentantki Podkarpacia na Mistrzostwach Polski!!!
Cykl turniejów wojewódzkich, makroregionalnych i w końcu - wielki finał Kinder+Sport, to największa i najbardziej rozpoznawalna marka w krajowej mini piłce siatkowej. Dzięki szerokiej organizacji, atrakcyjnej formule oraz oficjalnej randze Mistrzostw Województw oraz Mistrzostw Polski, impreza stanowi obowiązkową pozycję w harmonogramie wyjazdów turniejowych każdej organizacji szkolącej dzieciaki w siatkówce. Plakaty, banery i gadżety z logo Kinder+Sport kluby i zawodnicy przechowują jak relikwie i eksponują w trakcie organizowanych przez siebie turniejów towarzyskich.
Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki

11 maja 2013 r. w Leżajsku rozegrano finały wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt KINDER+ SPORT 2013. Dziewczęta trenujące w klasach siatkarskich SP6 w Mielcu wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych. Finały w Leżajsku były podsumowaniem  trwających kilka miesiecy rozgrywek, w których łącznie wystąpiło około 70 zespołów z całego województwa ( Leżajsk, Mielec, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krasne, Łańcut, Stalowa wola, Rzeszów, Nowa Dęba, Dębica, Jasło, Debowiec, Zaleszany, Jarosław, SP3 Mielec, Góra Ropczycka i in.)
Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt


Trzeci rok z rzędu tytuł Mistrza Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyły zawodniczki SP 6 w Mielcu. W tym roku bez straty punktu przeszły wszystkie eliminacje w mieście. W finale powiatowym zmierzyły się z SP Trzciana ( op. R. Ćwięka) i SP Trześń ( op. L.Zaskalski), pokonując obydwa zespoły 2:0. Finał odbył sie w sali gim. SP 6, sędziował Z. Modras a nagrody wręczał Powiatowy Organizator Sportu Z. Radłowski. Dziewczęta  z SP 6 będą reprezentować powiat mielecki w finale rejonowym w Dębicy. Skład zwycięskiej drużyny: Nakonieczna Joanna, Konieczny Alicja, Koza Julia, Płaszewska Iga, Florek Patrycja, Bryk Aleksandra, Lemiech Aleksandra, Myjak Marcelina, Czechowska Anna, Szczepańska Magdalena- op. B.Cetnar

 

 

Więcej…
 
SP6 Mielec w finale Wojewódzkim Minisiatkówki dziewcząt!

Wszystkie 3 roczniki ( dwójki, trójki i czwórki) UKS "Szóstka" Papillon Mielec, trenujące w klasach siatkarskich SP 6 awansowały do finałów wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Kinder+Sport 2013. Dziewczęta grały eliminacje od lutego tego roku, w różnych miastach- Nowa Dęba, Stalowa Wola, Dębica, Mielec i za każdym razem potwierdzały swoją wysoką formę, pokonując w eliminacjach największe ośrodki siatkarskie Podkarpacia. Najwięcej radości przyniosły najmłodsze siatkarki z Szóstki, które do finału weszły aż trzema zespołami ( K.Kulpa, K.Salach, L.Duszkiewicz, J.Bogdan, L.Działowska, O.Rzeźnik, A.Kędra, K.Chrabąszcz, K.Kubik- klasa IVe). W trójkach do finału wchodzą, uczennice Ve- A.Tabor, A.Wrońska, Z. Barbara, a w czwórkach -obecne mistrzynie Miasta Mielca, uczennice VI e- J.Koza, J.Nakonieczna, A.Konieczny, A. Bryk, I.Płaszewska, A.Lemiech, które przeszły przez eliminacje z kompletem punktów. Trener zespołów- B.Cetnar.
Wyjazdy dziewcząt na turnieje eliminacyjne finansował sponsor klas siatkarskich Papillon Club oraz Mosir Mielec.
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting