siatkówka
Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki

11 maja 2013 r. w Leżajsku rozegrano finały wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt KINDER+ SPORT 2013. Dziewczęta trenujące w klasach siatkarskich SP6 w Mielcu wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych. Finały w Leżajsku były podsumowaniem  trwających kilka miesiecy rozgrywek, w których łącznie wystąpiło około 70 zespołów z całego województwa ( Leżajsk, Mielec, Tarnobrzeg, Przemyśl, Krasne, Łańcut, Stalowa wola, Rzeszów, Nowa Dęba, Dębica, Jasło, Debowiec, Zaleszany, Jarosław, SP3 Mielec, Góra Ropczycka i in.)
Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt


Trzeci rok z rzędu tytuł Mistrza Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyły zawodniczki SP 6 w Mielcu. W tym roku bez straty punktu przeszły wszystkie eliminacje w mieście. W finale powiatowym zmierzyły się z SP Trzciana ( op. R. Ćwięka) i SP Trześń ( op. L.Zaskalski), pokonując obydwa zespoły 2:0. Finał odbył sie w sali gim. SP 6, sędziował Z. Modras a nagrody wręczał Powiatowy Organizator Sportu Z. Radłowski. Dziewczęta  z SP 6 będą reprezentować powiat mielecki w finale rejonowym w Dębicy. Skład zwycięskiej drużyny: Nakonieczna Joanna, Konieczny Alicja, Koza Julia, Płaszewska Iga, Florek Patrycja, Bryk Aleksandra, Lemiech Aleksandra, Myjak Marcelina, Czechowska Anna, Szczepańska Magdalena- op. B.Cetnar

 

 

Więcej…
 
SP6 Mielec w finale Wojewódzkim Minisiatkówki dziewcząt!

Wszystkie 3 roczniki ( dwójki, trójki i czwórki) UKS "Szóstka" Papillon Mielec, trenujące w klasach siatkarskich SP 6 awansowały do finałów wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Kinder+Sport 2013. Dziewczęta grały eliminacje od lutego tego roku, w różnych miastach- Nowa Dęba, Stalowa Wola, Dębica, Mielec i za każdym razem potwierdzały swoją wysoką formę, pokonując w eliminacjach największe ośrodki siatkarskie Podkarpacia. Najwięcej radości przyniosły najmłodsze siatkarki z Szóstki, które do finału weszły aż trzema zespołami ( K.Kulpa, K.Salach, L.Duszkiewicz, J.Bogdan, L.Działowska, O.Rzeźnik, A.Kędra, K.Chrabąszcz, K.Kubik- klasa IVe). W trójkach do finału wchodzą, uczennice Ve- A.Tabor, A.Wrońska, Z. Barbara, a w czwórkach -obecne mistrzynie Miasta Mielca, uczennice VI e- J.Koza, J.Nakonieczna, A.Konieczny, A. Bryk, I.Płaszewska, A.Lemiech, które przeszły przez eliminacje z kompletem punktów. Trener zespołów- B.Cetnar.
Wyjazdy dziewcząt na turnieje eliminacyjne finansował sponsor klas siatkarskich Papillon Club oraz Mosir Mielec.
 
Ogólnopolski Turniej mini siatkówki...

W sobotę w hali gim 2 w Mielcu, już po raz trzeci odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju mini siatkówki dziewcząt Kinder+ Sport 2013. Ten prestiżowy turniej dla dzieci przyciąga corocznie tysiące młodych zawodniczek i zawodników. Walki odbywają się na terenie województw, następnie w finale ogólnopolskim w Zabrzu spotykają się zwycięzcy aby walczyć o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Bardzo długa jest to droga i aby znaleźć się w gronie najlepszych trzeba przez kilka miesięcy rozegrać kilkadziesiąt meczy. Klasy siatkarskie SP6 w Mielcu walczą po raz trzeci w tym turnieju , do tej pory ze zmiennym szczęściem ale zawsze w ścisłej czołówce województwa. W tym roku do mielca przyjechało 38 drużyn z Podkarpacia (120 dziewcząt), rozgrywki trwały 6 godzin. I wreszcie!!! Reprezentacja UKS Szóstka Papillon Mielec- Salach Kinga, Kulpa Karolina, Duszkiewicz Laura, wygrywa turniej bez straty pkt! Drugie miejsce zajęły również reprezentantki klasy siatkarskiej z SP 6 - Bogdan Julia, Działowska Liwia, Rzeźnik Oliwia. Trener drużyn oraz organizator turnieju- Beata Cetnar. Sędzia główny - Maciej Zubrzycki. Nagrody wręczał dyr. SP6 w Mielcu- G. Tychanowicz

Organizator dziękuje p. A. Gałkowskiemu- Wydział Edukacji UM, p. Dyrektor Gim 2-M. Wacławskiej , Klubowi Stal Mielec S.A. oraz SMS w Mielcu, dzięki którym ten turniej się odbył.

Więcej…
 
W tym roku nie dały żadnych szans!!!!

Zgłosiło się 40 zawodniczek, głównie szkół spoza Mielca_ Czajkowa, Gawłuszowice, Trzciana, Wadowice Górne, Wola Wadowska, Malinie, SP13, SP6, SP3 i z powiatu tarnowskiego- Wola Rzędzińska. Organizator- Beata Cetnar przy współpracy z MOSIR Mielec i Starostwem Powiatowym. 6 pucharów zgarnęły zawodniczki klasy siatkarskiej SP6 nie dając rywalkom najmniejszych szans. I m- Kinga Salach, II- Laura Duszkiewicz, III_ Chrabąszcz Kasia, IV- Działowska Liwia, V- Kulpa Karolina, VI- Bogdan Julia- dziewczyny wyszły z grup z pierwszych miejsc i o finał zagrały między sobą.  Wszystkie 40 zawodniczek otrzymało piłki , dyplomy i słodycze zakupione przez MOSIR . W tym roku range zawodów podniosły zaproszone zawodniczki I-ligowej Stali Mielec S.A., które przyglądały się meczom, rozdawały autografy, robiły zdjęcia z dziewczynkami. Nagrody wręczali- Przew. Rady Powiatu- H. Niedbała oraz kapitan zespołu Stali - Gosia Sobolewska. Duże podziękowania dla nauczycieli -opiekunów zawodniczek, którzy poświęcając dzień wolny od pracy tak licznie przybyli na turniej.....

 

 

Więcej…
 
II Mikołajkowy Wielobój Sprawnościowy

Już po raz drugi w hali sportowej SP11 spotkało się ponad 60 dziewcząt i chłopców z Akademii Siatkówki (SP 6 Mielec) oraz Piłkarskiego Przedszkola (SMS MIelec) aby rywalizować ze sobą w II Mikołajkowym Wieloboju Sprawnościowym. Te dwie szkółki prowadzą zajęcia dla najmłodszych dzieci mieleckich szkół i przedszkoli. Na pomysł sportowej walki pomiędzy maluchami z obydwu szkółek wpadła przed rokiem prowadząca zajęcia w Akademii Siatkówki Beata Cetnar" Naszym celem jest uatrakcyjnić zajęcia dzieciakom, zintegrować ich, a także nagrodzić ciężką pracę jaką oprócz zabawy muszą wykonać podczas swych zajęć" Ostrej rywalizacji przyglądali się z trybun rodzice oraz zaproszeni goście. W tym roku zwycięstwo przypadło chłopcom, którzy 1 punktem pokonali dziewczynki ale Św. Mikołaj przyszedł z prezentami do wszystkich. Nagrody wręczali: vice Prezydent m. Mielca B. Bieniek oraz dyrektor SP6 G. Tychanowicz. Serdeczne podziękowania dla wszystkich trenerów SMS i Akademii siatkówki oraz dziewcząt klas siatkarskich SP6 za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu turnieju.

 

Więcej…
 
Stajemy do walki z najlepszymi!

 


Grupa dziewcząt trenujących w klasach siatkarskich SP6 wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców w Krakowie. Trwające cztery dni zmagania przyciągnęły 35 drużyn dziewcząt oraz 28 drużyn chłopców z całej Polski. Nasze dziewczęta miały okazję powalczyć z najlepszymi drużynami m.in. z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Kłodzka, Aleksandrowa Łódzkiego i in. Jako jedne z nielicznych reprezentowały szkołę a nie klub sportowy, a pomimo to udało się im wyjść z grupy z drugiego miejsca i w drugim dniu walczyć o miejsca od 1-16.Wygrane 4 mecze i przegrane 2 zapewniły dziewczynkom grę o miejsca 7-12 w trzecim dniu. walczyły dzielnie do końca i pomimo zmęczenia udało się im pokonać drużyny z Kędzierzyna - Koźla, Krakowa, Legionowa i Warszawy , co dało im w rezultacie 9 miejsce w Turnieju." Jest to bardzo dobry wynik i jako jedyna drużyna dziewcząt z Podkarpacia myślę , że godnie reprezentowałyśmy nasz region, nasza drużyna stanowiła wielką niespodziankę dla pozostałych uczestników turnieju.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting