siatkówka
Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu

Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt! Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu po raz czwarty została najlepszą drużyną siatkarską w powiecie mieleckim. Turniej o Mistrzostwo Powiatu odbył się w sali Szkoły Podst. nr 6, a walczyły drużyny: gospodynie w składzie : Zuzanna Barbara, Aleksandra Tabor, Anna Wrońska, Zuzanna Sankowska, Nicole Bec, Oliwia Dragan, Kinga Salach, Liwia Działowska, Karolina Kulpa, Laura Duszkiewicz, Katarzyna Chrabąszcz, Julia Bogdan , SP Trzciana, SP Dąbie.

Więcej…
 
Udany debiut Kingi Salach!!!
Uczennica klasy V siatkarskiej Kinga Salach zaliczyła udany debiut na Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek w Krakowie, w dniach od 14.03 - 16.03. Już wcześniej, zauważona przez trenera Grzegorza Cibickiego, występowała z drużyną mieleckich młodziczek w meczach podkarpackiej ligi. W Krakowie, grając ze starszymi o trzy lata zawodniczkami SMS UKS Szóstka Mielec, zdobyła kilka punktów z zagrywki, oraz świetnie spisywała się w polu. Jest to duże wyróżnienie dla Kingi oraz zachęta dla innych młodych dziewcząt trenujących w naszej szkole.

 

 
Nie ma mocnych na Szóstkę Mielec!!!!
Ponad 200 dzieci, 40 drużyn, 8 godzin walki, trybuny wypełnione rodzicami i podwójne zwycięstwo Mielczanek- tak podsumować można to, co działo się w hali GIM 2 w Mielcu 8 marca. Wojewódzki etap rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt Kinder + Sport po raz czwarty zorganizowano w Mielcu. Również w tym roku walczono równolegle o Puchar Dyrektora SP 6 w Mielcu, Grzegorza Tychanowicza.
Więcej…
 
Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt
Po raz trzeci UKS Szóstka Mielec oraz Sp 6 Mielec, realizując cele popularyzacji siatkówki wśród najmłodszych, zorganizowały Turniej Singli Siatkarskich Dziewcząt. 14 grudnia , w sali gimnastycznej SP 6 stawiło się 30 dziewczynek klas IV-tych i młodszych aby powalczyć ze sobą o tytuł najlepszej siatkarki w Powiecie Mieleckim.
Dziewczęta reprezentowały szkoły z Wadowic Górnych, Woli Wadowskiej, Woli Rzędzińskiej ( powiat tarnowski), SP 6 i SP 3 w Mielcu. Kilkugodzinna walka pokazała, ze zawodniczki już posiadają duże umiejętności i mimo młodego wieku wspaniale dają sobie radę na boisku. Na szczególną pochwałę zasługują trzecioklasistki z Wadowic Górnych i Woli Wadowskiej, które śmiało stawały do walki ze starszymi o rok rywalkami z pozostałych szkół ( trener- Anna Skucińska).
Więcej…
 
Festiwal Siatkówki w Krasnem
Najmłodsze zawodniczki SP 6 Mielec,dziewczynki klasy IV siatkarskiej, skorzystały z zaproszenia SP w Krasnem do udziału w Festiwalu Siatkówki Dziewcząt. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w zawodach uczestniczyły zespoły z Rzeszowa, Ropczyc, Krasnego i Przemyśla. Reprezentacja Szóstki Mielec składała się z pięciu zespołów dwójkowych. Najlepsza drużyna to Oliwia Kojder i Julia Kopacz, które zajęły w grupie I miejsce i walczyły dalej z najsilniejszymi drużynami z Rzeszowa i Krasnego. Dobrze grające technicznie dziewczęta SP 6 niestety przegrały ze swietnymi warunkami fizycznymi dziewcząt innych drużyn i ostatecznie zajęły V miejsce. Był to pierwszy sprawdzian dla naszych maluchów i zdały go bardzo dobrze. Trenerem dziewczynek jest Beata Cetnar.
 
UKS SZÓSTKA Wicemistrzami Ogólnopolskiego Turnieju

Uczennice klasy V siatkarskiej SP 6 w Mielcu , grające jako UKS SZÓSTKA PAPILLON MIELEC wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Krakowie.
W tym roku to XIX edycja tego turnieju, który trwał przez trzy dni, od piątku do niedzieli 8 grudnia. Zawody stały na wysokim poziomie , a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności.

Więcej…
 
Wielki sukces siatkarek z SP6 !!!!

Siatkarki z SP 6 jako reprezentantki Podkarpacia na Mistrzostwach Polski!!!
Cykl turniejów wojewódzkich, makroregionalnych i w końcu - wielki finał Kinder+Sport, to największa i najbardziej rozpoznawalna marka w krajowej mini piłce siatkowej. Dzięki szerokiej organizacji, atrakcyjnej formule oraz oficjalnej randze Mistrzostw Województw oraz Mistrzostw Polski, impreza stanowi obowiązkową pozycję w harmonogramie wyjazdów turniejowych każdej organizacji szkolącej dzieciaki w siatkówce. Plakaty, banery i gadżety z logo Kinder+Sport kluby i zawodnicy przechowują jak relikwie i eksponują w trakcie organizowanych przez siebie turniejów towarzyskich.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting