siatkówka
Po raz kolejny najmlodsze siatkarki nie mają sobie równych.
W Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej, uczennice SP 6 zajęły I miejsce, pokonując zespół ze Stalowej Woli 2:0 oraz Tarnobrzega 2:1. Z finałów Rejonowych zaliczono Szóstce wygrany mecz z Dębicą 2:0.
Już wkrótce reprezentacja Szóstki spotka się z trzema najlepszymi szkolnymi drużynami województwa w Finale Wojewódzkim, w hali MOSIR w Jaśle.
Najlepszą zawodniczką turnieju tym razem wybrano uczennicę klasy siatkarskiej VI e - Anię Wrońską.
Skład drużyny SP 6 Mielec- Wrońska Anna, Barbara Zuzanna, Tabor Aleksandra, Bec Nicole, Chrabąszcz Katarzyna, Bogdan Julia, Salach Kinga, Kulpa Karolina, Działowska Liwia, Duszkiewicz Laura- trener- B. Cetnar
Więcej…
 
„Stop Zwolnieniom z WF-u”

Kampania Ministerstwa Sportu i Turystyki „ Stop Zwolnieniom z WF-u” ma na celu przede wszystkim uświadomienie społeczeństwa na temat roli zajęć sportowych w życiu dziecka oraz wsparcie nauczycieli i szkół w tym procesie. W związku z tą akcją, w dniu 5 maja naszą szkołę odwiedził Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat.

Więcej…
 
6 dla "Szóski" Mielec
Najlepsza zawodniczka Nicole BecKolejne zwycięstwo i awans do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej zanotowała na swoim koncie drużyna piłki siatkowej dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 6.
Finały rejonowe rozegrano systemem "każdy z każdym" w sali gim SP6 z udziałem Mistrzów 4 powiatów - sędziszowsko, ropczyckiego, kolbuszowskiego, dębickiego i mieleckiego." Szóstka " wykonała plan i ponownie wygrała wszystkie mecze nie tracąc ani jednego seta. 
Więcej…
 
Rewanże w Łańcucie...
W rewanżowym turnieju, w pięknej Hali Mosir w Łańcucie ponownie spotkały się najlepsze siatkarskie ośrodki Podkarpacia. Niestety, organizatorzy kolejnego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Kinder+Sport  - MKS Łańcut, liczący na zwycięstwo na swoim terenie, nie mieli powodów do radości.
Więcej…
 
Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu

Szóstka Mielec ponownie Mistrzem Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt! Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu po raz czwarty została najlepszą drużyną siatkarską w powiecie mieleckim. Turniej o Mistrzostwo Powiatu odbył się w sali Szkoły Podst. nr 6, a walczyły drużyny: gospodynie w składzie : Zuzanna Barbara, Aleksandra Tabor, Anna Wrońska, Zuzanna Sankowska, Nicole Bec, Oliwia Dragan, Kinga Salach, Liwia Działowska, Karolina Kulpa, Laura Duszkiewicz, Katarzyna Chrabąszcz, Julia Bogdan , SP Trzciana, SP Dąbie.

Więcej…
 
Udany debiut Kingi Salach!!!
Uczennica klasy V siatkarskiej Kinga Salach zaliczyła udany debiut na Ćwierćfinałach Mistrzostw Polski Młodziczek w Krakowie, w dniach od 14.03 - 16.03. Już wcześniej, zauważona przez trenera Grzegorza Cibickiego, występowała z drużyną mieleckich młodziczek w meczach podkarpackiej ligi. W Krakowie, grając ze starszymi o trzy lata zawodniczkami SMS UKS Szóstka Mielec, zdobyła kilka punktów z zagrywki, oraz świetnie spisywała się w polu. Jest to duże wyróżnienie dla Kingi oraz zachęta dla innych młodych dziewcząt trenujących w naszej szkole.

 

 
Nie ma mocnych na Szóstkę Mielec!!!!
Ponad 200 dzieci, 40 drużyn, 8 godzin walki, trybuny wypełnione rodzicami i podwójne zwycięstwo Mielczanek- tak podsumować można to, co działo się w hali GIM 2 w Mielcu 8 marca. Wojewódzki etap rozgrywek Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt Kinder + Sport po raz czwarty zorganizowano w Mielcu. Również w tym roku walczono równolegle o Puchar Dyrektora SP 6 w Mielcu, Grzegorza Tychanowicza.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting