siatkówka
Zapisy do klasy siatkarskiej

 
Mistrzostwa Powiatu

14 marca 2018 roku na naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Igrzyska Dzieci. Turniej był eliminacją do szczebla rejonowego zawodów kończących się finałem wojewódzkim. Awans uzyskiwały najlepsze drużyny z turnieju. Do zawodów przystąpiły szkoły z terenu naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6e - Daniel Stala, Patryk Płaszewski, Yuriy Kochmar, Krystian Kozioł i Paweł Konieczny, z klasy 5e - Oskar Sondej, Wiktor Wierzchowski, Kacper Paduch, Antoni Guzda i Franciszek Miłoś.

Więcej…
 
Pływacy udanie rozpoczęli nowy rok

Świetny start młodych pływaków Międzyszkolnego Klub Sportowy IKAR Mielec i uczniów klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Pływackiej Szkoły Podstawowej 6 w Mielcu podczas Podkarpackiej Lidze Dzieci w Ropczycach.. Po pierwszej rundzie zdobyliśmy 89 punktów i zdecydowanie wyprzedzamy drugi zespół Gryfu Dębica o 29 punktów. Medale i punkty zdobywali:

Więcej…
 
SP 6 trzecim zespołem w woj. podkarpackim

Nasze uczennice zajęły III miejsce w Finałowym Turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej który odbył się w dniu 17.05.2016 w Jaśle. W finale wystąpiły drużyny z SP Krasne, MZKS Strzyżòw, SP 6 Mielec oraz gospodarz SP 4 Jasło. Pierwszą parę pòłfinałowá stanowiły zespoły ze Strzyżowa i Krasnego, drugà zaś SP 6 Mielec i SP 4 Jasło. Pierwszy pòłfinał wygrywa zespół MZKS Strzyżòw 2-1, natomiast w drugim pòłfinale przegrywamy po zaciętym boju z gospodarzem a pòźniej jak się okazuje triumfatorem tych rozgrywek SP4 Jasło 1-2. Pozostaje nam tylko walka o 3 miejsce. W walce o brązowe medale zdecydowanie pokonujemy zespół SP Krasne 2-0 i zajmujemy 3 miejsce wśród najlepszych zespołów w mini siatkówce w województwie podkarpackim.

Więcej…
 
Wygrywamy Ligę Miejską :-))

W lidze miejskiej wzięły udział drużyny : SP 3, SP 9, SP 6, SP 1, SP 13. Turniej trwał od października do maja i drużyny grały ze sobą mecz i rewanż. Drużyna SP 6 Mielec okazała się najlepszym zespołem wygrywajàc wszystkie mecze, sà to uczennice klasy sportowej które trenują pod okiem swojego trenera i nauczyciela Łukasza Dołowackiego. Trener w trakcie trwania ligi miał do dyspozycji 14 uczennic klasy sportowej. Ideą grania w lidze było dać szanse na pokazanie się w polu gry szerokiemu składowi a przede wszystkim ogranie jak największej liczby zawodniczek. Miło ròwnież poinformować iż aż 7 dziewcząt dostało powołania na konsultacje kadry wojewódzkiej młodziczek rocznika 2003. Najlepsza zawodniczką turnieju MVP została ALEKSANDRA JANÒW.

Więcej…
 
Wojewódzki Turniej Półfinałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej

W dniu 10.06.2016 odbył się Wojewódzki Turniej Pòłfinałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt w Tarnobrzegu. W Turnieju wzięły udział zespoły : SP3 Tarnobrzeg, SP11 Stalowa Wola, SP Gòra Ropczycka i SP6 Mielec. Nasza drużyna SP 6 przystąpiła do tego Turnieju z zaliczonym wygranym meczem z SP Gòra Ropczycka. Wygrywając odpowiednio z zespołami z Tarnobrzega i Stalowej Woli 2-1, wygrywamy cały turniej i awansujemy do Finałòw Wojewódzkich. Należy pochwalić cały zespół gdyż dziewczęta wykonały kawał porządnej pracy.

Skład zespołu SP 6 : Aleksandra Janów, Martyna Jamróz, Nadia Radoń,Aleksandra Gołàb, Sara Anwar-Ćwiok, Patrycja Wilk, Oliwia Kojder, Karolina Sokołowska, Joanna Moryto, Aleksandra Zemmel

Trener: Łukasz Dołowacki

 
II turniej eliminacji Kinder +Sport 2016

W dniu 9 kwietnia w Tarnobrzegu siatkarki rozegrały II turniej eliminacyjny Kinder +Sport 2016. "Szóstkę" reprezentowało 43 zawodniczki w trzech kategoriach: 8 drużyn w kategorii dwójek,  2 drużyny trójek oraz 3 drużyny czwórek.

Dziewczęta spisały się fantastycznie i wywalczyły:

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia1234567NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting