lekkoatletyka
Mistrzostwa Mielca Klas III Szkół Podstawowych - CORSO CUP

W dniu 7 grudnia 2013 r. w haki MOSiR rozegrano V kolejkę w ramach mistrzostw Mielca dla klas III . Była to ostatnia kolejka zaplanowana na rok 2013. Dokończenie dwóch pozostałych kolejek pierwszej rundy nastąpi w styczniu i lutym 2014 r.

zobacz wyniki kolejki>>
 
Medale lekkoatletów

Fantastyczny występ zaliczyli młodzi lekkoatleci naszej szkoły  w finale wojewódzkim w biegach rozstawnych. Podopieczni Marzeny Kulig zdobyli złote i brązowe medale. Brązem mogą się pochwalić dziewczęta: Natalia Niedbała, Weronika Cisińska, Izabela Bień oraz Julia Gawron, natomiast złoto jest zasługą chłopców: Marcin Jacher, Marcin Bukowski, Karol Kotula, Dawid Książnicki. Zawody, które odbyły się 16.05.2013 na stadionie Resovii w Rzeszowie, były kwalifikacjami do Mistrzostw Polski. Mistrzostwa te odbędą się 19.05.2013 w Łodzi i nasze  województwo  reprezentować będzie drużyna chłopców w sztafecie szwedzkiej 100m, 200m, 300m, 400m. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale ogólnopolskim.
Więcej…
 

 


 

Pierwsze sportowe sukcesy....

 

Pierwsze sukcesy sportowe naszych lekkoatletów w roku szkolnym 2012/2013. W dniu 2 października 2012 r. Marcin Jacher został mistrzem województwa w biegu na 1000m, a Alicja Król zajęła VIII miejsce w rzucie piłeczką palantową podczas finału wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Rzeszowie.

 

Więcej…
 

Podsumowanie roku 2011/2012

Zawodnikami  opiekuje się p. Marzena Kulig. Oto sukcesy naszych uczniów:

indywidualnie

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych:

VI miejsce A. Zdziebło, VII miejsce N. Niedbała

Mistrzostwa Powiatu w LA:

I miejsce w skoku w dal A. Kania, I miejsce w skoku wzwyż P. Goryczka, III miejsce w rzucie piłeczką palantową A. Konieczny, III miejsce J. Indyk, IV miejsce M. Miłoś w biegu na 1000m, VI miejsce w skoku w dal M. Jacher Mistrzostwa Województwa w LA: XI miejsce w skoku wzwyż P. Goryczka, XV miejsce w skoku w dal A. Kania

drużynowo

V miejsce w finale wojewódzkim w sztafecie szwedzkiej

VI miejsce w finale rejonowym w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800m dziewcząt,

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt,

VI miejsce w Mistrzostwach Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym chłopców,

IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt

 

 


Jesteśmy 11 sztafetą w Polsce!!!

10.06.2010 nasze zawodniczki: M.Jacher, W.Kysiak, K.Kolisz, P.Kamuda brały udział w Finale Krajowym w Łodzi w biegach rozstawnych. W sztafecie szwedzkiej (100m, 200m,300m, 400m) zajęły bardzo dobre 11 miejsce. Impreza stała na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Nasze sportsmenki przeżyły mnóstwo pozytywnych wrażeń. Spotkały się z wieloma gwiazdami sportu polskiego, a największym przeżyciem było dla nich spotkanie z wielokrotną medalistką olimpijską Ireną Szewińską oraz Jackiem Wszołą , Arturem Partyką, Szymonem Ziółkowskim i innymi znakomitymi zawodnikami. Pamiątkowe zdjęcia można zobaczyć w galerii.

zobacz galerię>>
 

Mistrzostwa Powiatu w trójboju

26.05.2010r. w Mistrzostwach Powiatu w trójboju lekkoatletycznym drużyna nszej szkoły w składzie A.Kania, A.Krukowska, K.Daniluk, K.Stachowicz, K.Gawron zajęła I miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego. Ponadto Aleksandra Kania zajęła I miejsce indywidualnie.
Natomiast chłopcy w składzie: K.Komoński, J.Kaczmarek, M.Kaczmarczyk, R.Czerski, A.Ciepielewski zajęli IV miejsce.

zobacz galerię>>
 


Mistrzostwa Powiatu w czwórboju

20 maja 2010 na mieleckim stadionie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w 4 - boju lekkoatletycznym. Nasi uczniowie startowali w kategoriach dziewcząt i chłopców. Dziewczęta występujące w składzie: M.Jacher,   M.Sypek, M.Starzec, N.Lis, W.Kysiak, P.Kamuda, K.Kozioł, Z.Kordyś zajęły II miejsce, ulegając zespołowi SP 3 zaledwie 10 punktami, co świadczy o  zaciętej walce. Natomiast chłopcy w składzie:  M.Muniak,  P.Wąs,  P.Jacher, S.Tara, K.Kulig nie mieli sobie równych i odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo. Oprócz medali w kategorii drużynowej nasi zawodnicy również klasyfikowani byli na czołowych miejscach indywidualnie. Małgorzata Jacher zajęła I miejsce spośród dziewcząt, a Karol Kulig III miejsce w rywalizacji chłopców.

red.M.Kulig

 

zobacz galerię>>
 
Więcej artykułów…
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting