lekkoatletyka
Zawody lekkoatletyczne

We wtorek 17 maja i czwartek 19 maja na stadionie MOSIR w Mielcu miały miejsce finały powiatowe w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym.

W zawodach tych bardzo dobrze wypadli chłopcy w czwórboju, którzy drużynowo zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, a K Jaworski okazał się najlepszym zawodnikiem indywidualnie. Dziewczęta w tej kategorii zajęły VI miejsce.

Więcej…

Sukces naszych lekkoatletów

16 kwietnia w Zaniemyślu k. Środy Wielkopolskiej odbyły się Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym. W zawodach tych startowało czworo naszych zawodników: Kamil Piecuch, Karol Kagan, Laura Rostocka oraz Zuzanna Zawadzka. Nasi młodzi chodziarze spisali się doskonale zajmując bardzo dobre lokaty w chodzie na 2 km: K.Piecuch II miejsce, K.Kagan IV miejsce, Laura Rostocka VII miejsce, Z Zawadzka XVI miejsce. Wysokie lokaty indywidualnie sprawiły, że jako drużyna zajęli III miejsce. Trenerem i opiekunem jest Marzena Kulig.

Więcej…

Podsumowanie startów lekkoatletów

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych zawodach lekkoatletycznych i uzyskali wiele wartościowych wyników:

22.09 – mistrzostwa powiatu w LA: I miejsce Kacper Jaworski (1000m), awans do finału wojewódzkiego.

29.09 – finał wojewódzki indywidualnych mistrzostw w LA: VI miejsce Kacper Jaworski.

Więcej…

Indywidualne biegi przełajowe
Tegoroczne indywidualne biegi przełajowe cieszyły sie duza popularnoscia wsród uczniów naszej szkoły. Chetnych do sprawdzenie swoich umiejetnosci było 56 uczniów.Klasa 6 i 5 biegła na dystansie 1100 m a klasa 4 i 3 na dystansie 600 m.
Więcej…

Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym - Zaniemyśl

5 kwietnia uczennice naszej szkoły KAROLINA KUBIK i PATRYCJA RUSEK reprezentujące LKS Stal Mielec startowały w Międzynarodowych zawodach w chodzie sportowym. Spisały się rewelacyjnie zajmując 2 i 3 miejsce. Dystans 2 km pokonały w czasie 11minut 55 s-czas Karoliny, która wyprzedziła Patrycje o 3 sekundy-11minut 58 s, tym samy zostawiając daleko w tyle pozostałe zawodniczki.

Więcej…

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Drużyna gimnastyczna w składzie: Julia Gancarz, Alicja Divile, Aleksandra Cwanek, Nikola Bara, Weronika Ochał i Patrycja Wilczek pod opieką nauczycielki Doroty Wieczorek reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce, które odbyły się 24.03.2014 r. w Zarzeczu. W zawodach tych rywalizowało 31 szkół woj. podkarpackiego. Nasze zawodniczki w klasyfikacji drużynowej w wieloboju: ćwiczenia wolne, równoważne i skok przez kozła, uplasowały się na 15 pozycji. Na duże wyróżnienie zasługuje Julia Gancarz z kl. 4f, która w klasyfikacji indywidualnej w konkurencji -skok przez kozła zajęła 8 miejsce a w wieloboju 24 miejsce wśród 120 startujących zawodniczek.

Mistrzostwa Mielca Klas III Szkół Podstawowych - CORSO CUP

W dniu 7 grudnia 2013 r. w haki MOSiR rozegrano V kolejkę w ramach mistrzostw Mielca dla klas III . Była to ostatnia kolejka zaplanowana na rok 2013. Dokończenie dwóch pozostałych kolejek pierwszej rundy nastąpi w styczniu i lutym 2014 r.