lekkoatletyka
Wielki sukces sportowy

Wielki sukces młodych uczennic SP 6 w Mielcu, dziewczyny w kategorii 2007 i młodsi wygrały zawody w drużynowych biegach przełajowych który odbył się w dniu 11.04.2018 w Kolbuszowej. Ich starsze koleżanki z rocznika 2005-06 zajęły IV miejsce.

Rocznik 2007 - I miejsce i awans do Finału Wojewódzkiegow składzie: Jacher Natalia, Korb Kalina, Flaum Zuzanna, Latała Jagoda, Lachowska Gabriela, Gryndzia Wiktoria.

Więcej…
 
Zawody lekkoatletyczne

We wtorek 17 maja i czwartek 19 maja na stadionie MOSIR w Mielcu miały miejsce finały powiatowe w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym.

W zawodach tych bardzo dobrze wypadli chłopcy w czwórboju, którzy drużynowo zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, a K Jaworski okazał się najlepszym zawodnikiem indywidualnie. Dziewczęta w tej kategorii zajęły VI miejsce.

 

Więcej…
 
Sukces naszych lekkoatletów

16 kwietnia w Zaniemyślu k. Środy Wielkopolskiej odbyły się Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym. W zawodach tych startowało czworo naszych zawodników: Kamil Piecuch, Karol Kagan, Laura Rostocka oraz Zuzanna Zawadzka. Nasi młodzi chodziarze spisali się doskonale zajmując bardzo dobre lokaty w chodzie na 2 km: K.Piecuch II miejsce, K.Kagan IV miejsce, Laura Rostocka VII miejsce, Z Zawadzka XVI miejsce. Wysokie lokaty indywidualnie sprawiły, że jako drużyna zajęli III miejsce. Trenerem i opiekunem jest Marzena Kulig.

Więcej…
 
Podsumowanie startów lekkoatletów

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w licznych zawodach lekkoatletycznych i uzyskali wiele wartościowych wyników:

22.09 – mistrzostwa powiatu w LA: I miejsce Kacper Jaworski (1000m), awans do finału wojewódzkiego.

29.09 – finał wojewódzki indywidualnych mistrzostw w LA: VI miejsce Kacper Jaworski.

Więcej…
 
Indywidualne biegi przełajowe
Tegoroczne indywidualne biegi przełajowe cieszyły sie duza popularnoscia wsród uczniów naszej szkoły. Chetnych do sprawdzenie swoich umiejetnosci było 56 uczniów.Klasa 6 i 5 biegła na dystansie 1100 m a klasa 4 i 3 na dystansie 600 m.
Więcej…
 
Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym - Zaniemyśl

5 kwietnia uczennice naszej szkoły KAROLINA KUBIK i PATRYCJA RUSEK reprezentujące LKS Stal Mielec startowały w Międzynarodowych zawodach w chodzie sportowym. Spisały się rewelacyjnie zajmując 2 i 3 miejsce. Dystans 2 km pokonały w czasie 11minut 55 s-czas Karoliny, która wyprzedziła Patrycje o 3 sekundy-11minut 58 s, tym samy zostawiając daleko w tyle pozostałe zawodniczki.

Więcej…
 
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Drużyna gimnastyczna w składzie: Julia Gancarz, Alicja Divile, Aleksandra Cwanek, Nikola Bara, Weronika Ochał i Patrycja Wilczek pod opieką nauczycielki Doroty Wieczorek reprezentowała naszą szkołę w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w gimnastyce, które odbyły się 24.03.2014 r. w Zarzeczu. W zawodach tych rywalizowało 31 szkół woj. podkarpackiego. Nasze zawodniczki w klasyfikacji drużynowej w wieloboju: ćwiczenia wolne, równoważne i skok przez kozła, uplasowały się na 15 pozycji. Na duże wyróżnienie zasługuje Julia Gancarz z kl. 4f, która w klasyfikacji indywidualnej w konkurencji -skok przez kozła zajęła 8 miejsce a w wieloboju 24 miejsce wśród 120 startujących zawodniczek.

 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting