Instrukcja obsługi Wywiadówka24

Instrukcja obsługi dla rodziców

Organizacja szczepień w szkołach

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach. W materiałach znalazły się informacje dotyczące m.in. zakresu zadań dyrektora szkoły oraz współpracy z punktem szczepień. Oddzielny materiał został poświęcony kwestii obecności rodziców podczas szczepienia dziecka przeciw COVID-19.

Zestaw materiałów przygotowanych przez MEiN dołączamy do tej wiadomości. Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/organizacja-szczepien--informacja-dla-dyrektorow-szkol-i-placowek.

Do wiadomości dołączamy również list Ministra Zdrowia do dyrektorów, nauczycieli i rodziców w sprawie szczepień uczniów w wieku 12-15 lat. List odpowiada na wiele pytań i wątpliwości związanych ze szczepieniami nastolatków.

Wśród załączników znajdą Państwo także Deklarację na szczepienia oraz Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19, a także materiały informacyjne dotyczące szczepień uczniów w wieku 12-18 lat, które jeszcze przed wakacjami wysyłaliśmy do szkół i placówek.

Zachęcam Państwa do śledzenia naszej strony internetowej, szczególnie zakładki Bezpieczny powrót do szkół, w której znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje związane z bezpieczną organizacją roku szkolnego 2021/2022 https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/bezpieczny-powrot-do-szkoly.

Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki

Załączniki:

1. List Ministra Zdrowia do dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców w sprawie szczepień nastolatków
  2. Deklaracja na szczepienia
  3. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19
  4. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – informacje dla szkół i placówek – plakat informacyjny
  5. Organizacja szczepień – informacja dla dyrektorów szkół i placówek – komunikat MEiN
  6. Organizacja szczepień – informacja dla dyrektorów szkół i placówek – materiały informacyjne
  7. Szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat – rekomendacje dla rodziców – plakat informacyjny

Zapisy na obiady w SP6 na rok szkolny 2021/2022

Zapisy na obiady w SP6 na rok szkolny 2021/22 odbędą się w dniach 25.08-01.09.2021 u Intendenta w budynku przy ul. Solskiego 8 w godz. 7-15 . Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce "Stołówka szkolna".

Szanowni Rodzice,

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia bardzo ciekawego filmu edukacyjnego pn. "Rozwój dziecka", który przygotowany został przez  Centrum Rozwoju Lokalnego, wspólnie z psycholog Beatą Liwowską, w ramach ogólnopolskiej akcji "Dzieci uczą rodziców".

Zachęcamy także, do zobaczenia pozostałych materiałów, które dostępne są na stronie:

wspierajmarzenia.pl

Bezpośredni link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Eao2j4IoKPg