Procedury covid -19

Bezpieczni w czasie epidemii

Procedury funkcjonowania biblioteki szkolnej w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu w czasie pandemii COVID-19 od 1.09.2020 r.

Procedury - biblioteka

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce.

Bezpieczeństwo uczniów w środkach transportu zbiorowego – wspólny list szefów MEN, MI i GIS – plik w wersji pdf

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce – wytyczne MI i GIS

Procedury organizacji zajęć i zapewnienia bezpieczeństwa uczniom oraz pracownikom w okresie stanu pandemii COVID - 19 w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu od 1 września 2020 roku.

Procedury SP6 od 1.09.2020

załącznik nr 1 monitoring codziennych prac porządkowych