100 lat niepodległości
AKCJA: „BIBLIOTEKA SZKOLNA NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI”

Z okazji 100 – lecia niepodległości Polski biblioteka szkolna ogłasza akcję : ”Książka, która pamięta odzyskanie niepodległości przez Polskę”.

Akcja polega na wyszukaniu i przyniesieniu do biblioteki szkolnej starych książek z rokiem wydania jak najbliższym dacie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę po 123 latach niewoli. Osoba, której uda się odszukać książkę wydaną najbliżej 1918 r. może liczyć na nagrodę - niespodziankę. Akcja trwa  do 9 listopada 2018 r. Książki prosimy przynosić w godzinach pracy biblioteki szkolnej. Zapraszamy do udziału w akcji i życzymy owocnych poszukiwań. Wszystkie książki przyniesione przez Was do biblioteki zostaną zwrócone właścicielom!

 
Młodzi piszą … …..

Tegorocznej – 13 edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” towarzyszyły słowa Jana Pawła II: „Potrzeba nieustannej odnowy umysłów i serc, aby przepełniała je miłość i sprawiedliwość, uczciwość i ofiarność, szacunek dla innych
i troska o dobro wspólne, jakim jest wolna ojczyzna”.

Zapoczątkowany 13 lat temu konkurs od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów. Od samego początku konkursowym zmaganiom kibicuje pomysłodawczyni konkursu – poseł na Sejm RP p. Krystyna Skowrońska. W tym roku jednak po raz pierwszy konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia123NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting