Konkursy


Wyniki konkursu fotograficznego „Mielec, jakiego nie znamy”.

 

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego pod patronatem pana prezydenta Jacka Wiśniewskiego „Mielec, jakiego nie znamy”. Konkurs zorganizowała pani Monika Ćwiok, a fundatorem nagród jest firma Sierosławski Group.

 

Jury dokonało oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce ex aequo

Bartosz Kręcigłowa  SP3

Sonia Płaza –SP6

zobacz wyniki
 
Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Mielec, jakiego nie znamy"

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu organizuje w terminie 18.05-07.06.2021 r. Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Mielec, jakiego nie znamy".

Konkurs został objęty Patronatem Prezydenta Miasta Mielca. Koordynatorem konkursu jest opiekun SU pani Monika Ćwiok

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Konkurs - zgody

 

 
Dziecięcy Uniwersytet Techniczny

Szanowni Państwo,

już w poniedziałek rusza rejestracja na nowy, letni semestr 2021 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego organizowanego przez Fundacje Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Bezpłatne zajęcia odbywające się w tym semestrze w formie online,  przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych z całego województwa podkarpackiego, w wieku od 7 do 12 lat. Zapisy prowadzone są na Rzeszów (osoby z całego woj. podkarpackiego), Mielec (osoby z powiatu mieleckiego), Dębica (osoby z powiatu dębickiego), Jasło (osoby z powiatu jasielskiego, gminy i miasta Jasło) . Zapisy prowadzone są online i  rozpoczną się 15 lutego o godzinie 10.00 i potrwają do 22 lutego do godziny 23.59.59

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil na FB (Dziecięcy Uniwersytet Techniczny), na którym oprócz samego posta o rejestracji będziemy publikować filmiki zapraszające na nasze zajęcia.

rejestracja

 
Wyniki Konkursu „Moje miasto Mielec w Minecraft”

Po długich obradach pragniemy ogłosić wyniki konkursu "Moje miasto Mielec w Minecraft". Chcemy serdecznie podziękować, za ogromne zainteresowanie i  bardzo wysoki  poziom nadsyłanych prac. Wybór  tych najlepszych był bardzo trudny, a  różnice w punktacji były minimalne.  Ostatecznie o wyborze tych najlepszych decydowały detale.  Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców oraz  trzy najlepsze prace.  Mamy nadzieje, że już wkrótce uda się nam zorganizować wystawę  przedstawiające wszystkie projekty.

Więcej…
 
Zmiana terminu konkursu „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju organizatorzy XV edycji Powiatowego Konkursu Literackiego „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” - poseł na Sejm p. Krystyna Skowrońska oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu informują, że konkurs został przełożony na jesień 2020 roku. O dokładnej dacie konkursu organizatorzy poinformują szkoły podstawowe oraz średnie z terenu Powiatu Mieleckiego z odpowiednim wyprzedzeniem.

Organizatorzy konkursu

 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Wywiadówka24

Dziennik nauczyciela

Nauczanie zdalne

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting