Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój

Kurs językowy dla nauczycieli

W ramach realizowanego projektu pt. „Misja i powołanie – rozwijanie siebie poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego” główny nacisk położony jest na podniesienie znajomości językowych nauczycieli oraz poszerzenie wiedzy o Wielkiej Brytanii. 15 nauczycieli przedmiotowych rozpoczęło kurs   pt. „English As a Foreign Language”. Kurs skupi się na słownictwie, konwersacyjnej gramatyce w celu pogłębienia znajomości języka w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Część kursu będzie poświęcona także najnowszym trendom w systemie edukacji Wielkiej Brytanii, elementom kultury, polityki i wiedzy o społeczeństwie, z możliwością wizyty w wybranej szkole podczas kursu.

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu w terminie 15. 11. 2016 – 14. 05. 2018 realizuje projekt „Misja i powołanie nauczyciela – rozwijanie siebie poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Założenia projektu:

Cyfrowa szkoła