Pasowanie pierwszoklasistów

W środę 25.10.2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły.Uroczystość rozpoczął pan dyrektor Grzegorz Tychanowicz, który w swym przemówieniu zwrócił szczególną uwagę na rolę rodzica w edukacji i wychowaniu dziecka, a także szkoły, która jako instytucja wspiera rodzica w działaniach. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez wychowawczynie klas pierwszych: p. Beatę Feret, p. Agnieszkę Drozdowską i p. Marię Pieróg. Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe zaprezentowali ciekawy program artystyczny i złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Po ślubowaniu pan dyrektor przystąpił do pasowania uczniów. Przedstawiciele klas I A, I B i I C złożyli kwiaty na ręce dyrekcji szkoły jako dowód podziękowania pierwszoklasistów za przyjęcie ich do grona uczniowskiego. Ponadto poszczególne klasy wręczyły także na ręce pana dyrektora symboliczne drzewka, które na pamiątkę tego wydarzenia upiększą pas zieleni przy naszej szkole. Następnie uczniowie wraz z wychowawczyniami i rodzicami udali się do swoich klas, gdzie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książkowe prezenty oraz słodki poczęstunek.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting