Święto naszych patronów

W ramach tegorocznych obchodów święta patronów pod koniec października w obydwu budynkach naszej szkoły  odbyła się wystawa prac plastycznych „Patron naszej szkoły - wzór do naśladowania” wykonanych przez uczniów klas starszych  (opiekun mgr Dorota Łaz). Młodsi uczniowie przyłączyli się do projektu artystycznego, tworząc pod kierunkiem swoich wychowawczyń prace przestrzenne, które także zostały wyeksponowane w budynku przy ul. Solskiego.

Uczniowie mogli poznać bliżej życie i dokonania Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury poprzez zaznajomienie się z informacjami na tablicach na korytarzu w budynku przy ulicy Biernackiego, jak również w czasie godzin wychowawczych z prezentacją multimedialną  przygotowaną przez uczennicę kl. 5 b Kornelię Madycką czy filmem dokumentalnym poświęconym naszym patronom.

 

31 października  przez radiolę  nadano także audycję w formie wywiadu ze Stanisławem Wigurą i Franciszkiem Żwirką. Przygotowali ją uczniowie kl.5b (opiekun mgr Aneta Strokoń) oraz 5c (mgr Wojciech Snopkowski).

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting