„ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”

W związku z nadchodzącym „Dniem Ziemi”, nasza szkoła przystąpiła do IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej pod hasłem „ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY”, realizowanej w ramach międzynarodowej kampanii „Sprzątanie Świata 2017”. Jej celem jest promowanie postaw ekologicznych wśród uczniów. Popsute telefony komórkowe są zagrożeniem dla środowiska naturalnego, ponieważ zawierają metale ciężkie, takie jak: kadm i ołów.Zbiórka zużytych telefonów bez baterii w naszej szkole potrwa do 17 listopada 2017 r. Ich stan techniczny nie ma żadnego znaczenia. Nie muszą być one sprawne. Mogą być całkowicie lub częściowo uszkodzone. Regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.ekophone.pl.Telefony można oddawać ks. Bartłomiejowi Musiałowi i p. Bernadetcie Łaz.

red. B. Czarnota

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting