Szybkie pływanie w Rzeszowie

Najlepsza drużyną w punktacji medalowej zdobywając 12 medali złotych, 12 srebrnych i 12 brązowych, łącznie 36 medali jak i punktowej podczas Międzynarodowych Zawodów z okazji 25 lecia Klubu Pływackiego Sokół Rzeszów okazał się MKS IKAR Mielec. Bardzo duży wpływ na ten sukces mieli pływacy Naszej szkoły. Zawody odbyły się w Rzeszowie w dniach 14-15.10.2017.

Medale zdobywali :

- Weronika Dubiel – III miejsce na 50 m stylem motylkowym

- Oliwia Trojnacka – I miejsce na 50 m stylem motylkowym, II na 100 m stylem zmiennym, III na 100 m stylem motylkowym (oboje trener Robert Wieczorek)

- Maja Tchórzewska – III miejsce na 50 i 100 m stylem klasycznym

- Paulina Zygiel – II miejsce na 100 m stylem klasycznym

-Jakub Pikor - III miejsce na 100 m stylem motylkowym  (trener Joanna Rusek)

- Patrycja Kokoszka – I miejsce na 50 m stylem dowolnym, II na 100 m stylem dowolnym, III na 100 m stylem grzbietowym, III na 50 m stylem motylkowym

- Gabriela Barnaś – I miejsce na 200 m stylem klasycznym, II na 100 m stylem klasycznym i III na 100 m stylem zmiennym, III na 50 m stylem klasycznym

- Marcinek Liberto – II na 100 m stylem grzbietowym

- Żuczek Paweł – II miejsce na 100 m stylem motylkowym (wszyscy trener Joanna Rusek)

Tak więc sezon rozpoczynamy mocnym uderzeniem, pokazując że wciąż praca trenerska nie zwalnia i jesteśmy najlepsi na podkarpaciu.

Gratulacje.

filmoteka.jpg