Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"
TRENING PRÓBNEJ EWAKUACJ

17 października 2017 r. o godz. 1000 w budynkach przy ulicy Solskiego i Biernackiego rozległ się wielokrotny sygnał dźwiękowy. W szkole trwała ewakuacja. Uczniowie pod opieką nauczycieli, przeszli na boiska, wyznaczone jako bezpieczne miejsca zbiórek. Wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie w obowiązującymi w szkole procedurami. Nad prawidłowością ewakuacji czuwali strażacy Komendy Powiatowej PSP w Mielcu, i jak zawsze pan dyrektor Grzegorz Tychanowicz. Na szczęście, były to tylko ćwiczenia… Ten „egzamin” wszyscy zdali na „szóstkę”.

Ewakuacja wynika z przepisów prawa o ochronie przeciwpożarowej. Jest działaniem prewencyjnym, pozwalającym praktycznie sprawdzić znajomość zasad ewakuacji przez uczniów i pracowników szkoły.

red. B. Czarnota