Wyjazd do Londynu w ramach programu PO WER

W dniach od 24 do 30 września 2017 r. siedmioro nauczycieli języka angielskiego Szkoły Podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu wzięło udział w kursie pt. „British Culture for Teachers of English as a Foreign Language” w Londynie w ramach projektu „Misja i powołanie nauczyciela – rozwijanie siebie poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego” Mobilność kadry edukacji szkolnej Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego  z Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Intensywny plan kursu obejmował przede wszystkim zwiedzanie najważniejszych zabytków Londynu, zapoznanie z historią miasta oraz zmianami zachodzącymi w ciągu ostatnich lat, udział w spotkaniach i rozmowach nie tylko z prowadzącym kurs, ale również z innymi uczestnikami pochodzącymi z Unii Europejskiej. W trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii angliści zetknęli się również z wielokulturowością Londynu oraz różnorodnością architektoniczną poszczególnych dzielnic, począwszy od centrum finansowego City of London czy Canary Wharf, a skończywszy na przedmieściach okolic Richmond.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting