Spotkanie native speakera z uczestnikami projektu

W dniu 20 września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu odbył się dwugodzinny wykład dla 22 uczestników przeprowadzony przez native speakera pana Davida Rittera w ramach projektu „Misja i powołanie nauczyciela – rozwijanie siebie poprzez udział w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego” Mobilność kadry edukacji szkolnej Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wykład połączony z prezentacją multimedialną obejmował najważniejsze kwestie dotyczące Wielkiej Brytanii, a w szczególności Londynu.

 

Uczestnicy wykładu dowiedzieli się m.in. o najważniejszych atrakcjach turystycznych i zabytkach, świętach i obyczajach panujących na Wyspach, o tradycyjnej kuchni i potrawach, o najistotniejszych momentach w brytyjskiej historii, o systemie edukacji, rodzinie królewskiej oraz o różnicach, zwłaszcza językowych, między Zjednoczonym Królestwem a Stanami Zjednoczonymi. Na końcu spotkania uczestnicy przeprowadzili dyskusję w języku angielskim związaną z wykładem pana Rittera.

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Znajdź nas na ...

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting