NAUKA ANGIELSKICH SŁÓWEK Z APLIKACJĄ INSTA.LING

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła  do IX edycji programu Insta.Ling dla szkół, w którym uczniowie z klas: 4 f, 4c,4a i 5b, będą przyswajać słówka z  języka angielskiego za pomocą aplikacji. Nauka odbywa się w ciekawej i nienużącej formie quizu, który indywidualnie dobiera poziom trudności do aktualnych umiejętności ucznia. Aplikacji można używać nie tylko na komputerach stacjonarnych, lecz również na tabletach i  telefonach komórkowych.  Pozwala ona również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora. Nauczyciel przydziela słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu.

Nauczyciel i  rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce. Udział w Programie Insta.Ling dla szkół, rodziców i dzieci jest bezpłatny, a aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i wymaga jedynie dostępu do Internetu.

 

Więcej informacji o programie na stronie www.instaling.pl oraz www.facebook.com/Insta.Ling

GOOD LUCKJ

Red. Monika Ćwiok

 

 

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting