Z wizytą na stadionie piłkarskim

W dniu 4.10.2017r. klasy gimnazjalne - IIag i IIbg udały się na Miejski Stadion w Mielcu. Tam w asyście zawodników klubu sportowego Stali Mielec tj.: Tomasza Libery, Mateusza Cholewiaka i Rafała Drożdżala uczniowie zwiedzili pomieszczenia stadionu, z których korzystają piłkarze. Gimnazjaliści zobaczyli piłkarską szatnię, gabinet odnowy biologicznej, siłownię, klubowy magazyn ze sprzętem. Każdy mógł też wejść na murawę boiska, do strefy rezerwowej czy zasiąść w sektorze VIP. W sali konferencyjnej odbyło się spotkanie, podczas którego uczniowie mogli zadawać pytania. Na koniec niecodziennej wizyty zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Był też czas na rozdawanie autografów. Opiekę nad uczniami sprawowały p. Anna Gonet i p. Jolanta Wieczerzak.

 

 

E-dziennik

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting