II edycja ogólnopolskiej kampanii BohaterON

Klasy gimnazjalne po raz pierwszy włączyły się w tym roku w II edycję ogólnopolskiej kampanii  BohaterON. Pomysłodawcy tej akcji chcieli zachęcić młodzież , aby uhonorowała uczestników Powstania Warszawskiego, pamiętając  o ich poświęceniu oraz  bohaterstwie. Na specjalnie przygotowanych przez organizatorów  kartkach pojawiły się życzenia, pełne szacunku słowa skierowane do tych, którzy walczyli o stolicę. Mamy nadzieję, że nasze kartki sprawią wiele radości ich Adresatom – powiedzieli  uczniowie klasy IIIag i IIbg.  Jak zapewniają organizatorzy kampanii wszystkie kartki mają trafić do uczestników  Powstania Warszawskiego. Akcja pisania kartek odbyła się z inicjatywy nauczyciela polonisty A.Ungeheuer.

 

 

 

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting