Wycieczka do Warszawy

Miłym akcentem rozpoczął się rok szkolny dla uczennic z klasy IVG, które na zaproszenie p. poseł Krystyny Skowrońskiej 15 września pod opieką wychowawcy A.Ungeheuer uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. W programie wycieczki znalazło się zwiedzanie Sejmu oraz spacer po stolicy. Wiele emocji dostarczyła wizyta w Sejmie RP i obserwowanie przebiegu obrad. I choć mogłoby się wydawać, że widok sejmowej sali tak dobrze znany z TV nie zrobi na nikim wrażenia,

 

to jednak wcale tak nie było – wszyscy z zainteresowaniem przyglądali się wystąpieniom kolejnych posłów. Sporym zaskoczeniem była też informacja marszałka Sejmu o tym, że na galerii przebywa wycieczka z Mielca. Tego nikt się nie spodziewał! Pani poseł, mimo nawału zajęć, znalazła czas, aby oprowadzić  uczennice po obiektach sejmowych. Na koniec wręczyła wszystkim drobne upominki.

 

Potem przyszedł czas na spacer po Warszawie i zwiedzanie charakterystycznych miejsc stolicy – Łazienek, Starego Miasta, Grobu Nieznanego Żołnierza. Wycieczka była naprawdę udana, przyniosła wiele emocji oraz niezapomnianych wrażeń.

 

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting