Talenty są wśród nas 2017

W tegorocznej edycji przeglądu, który odbył się na sali gimnastycznej 14 czerwca,  uczniowie zaprezentowali się publiczności w czterech kategoriach: śpiew, gra na instrumencie, taniec, recytacja. Tradycyjnie przegląd rozpoczął swoją grą zespół fletowy prowadzony przez panią Alicję Jasińską -inicjatorkę przeglądu.  Talentami wokalnym błysnęły dziewczynki: Laura Jarosz, Natalia Występek, Olga Wyka, Marika Buczek, Izabela Michno, Weronika Popiołek, Anna van Hoven, Aleksandra Skrzypek w duecie z Julią Szady, Julia Bodziony i Maja Tomczak.

Podziwialiśmy też grę na skrzypcach Anny van Hoven, na gitarze Dawida Hinzmanna  oraz Konrada Giery. Na trąbce zagrał Karol Kopacz, a na keyboardzie Maciej Popiołek i Julia Ziomek. Na flecie poprzecznym utwór wykonała Laura Jarosz. Nowoczesne układy taneczne zaprezentowały w duecie Weronika Cichoń i Sandra Sierpina potem Sara Ćwięka z Natalią Robak oraz Natalia Krempa z Kingą Słąbą. Wystąpił też zespół taneczny z klasy 4f. W kategorii recytacja wystąpiły uzdolnione uczennice: Weronika Popiołek oraz Anna Martyńska. Nowością był świetny występ świetlicowej grupy teatralnej Zadyma, która zaprezentowała przedstawienie pt. ,,Z bajką bezpieczniej''. Dziękujemy naszym artystom i zapraszamy za rok.                red. ek

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting