Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”


                              
Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

 

Jury przyznało następujące nagrody :

Kategoria kl. I-III

I Milena Winiarz 1c ex aequo z Natalia Krepa ,Kacper Niedbała 3d – złota baletka

II Amelia Pezda, Maja Ftara , Ola Stawarz 2b – srebrna baletka

Kategoria kl.IV-VI :

I Emilia Tara i Maciej Kukulski 6a- złota baletka

II Maja Zduńska, Maja Tomczyk, Amelia Pazdan, Julia Bodziony 4d – srebrna baletka

III Martyna Mróz, Kamila Wrażeń , Patrycja Szpakowska, Marta Zygarlicka – brązowa baletka.

Dziękujemy panu dyrektorowi G.Tychanowiczowi oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

 

 

 

 

E-dziennik

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

Cyfrowa szkoła

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting