Szkolny Festiwal Tańca „Inspiracje taneczne”

24.05.2017 r. odbyła się IV edycja Szkolnego Festiwalu Tańca „Inspiracje taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Akcja ta miała na celu wspieranie i promowanie kultury tanecznej w naszej szkole , jak i przyłączenie się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Na szkolnej malej scenie, zaprezentowało się 22 uczestników w 7 prezentacjach tanecznych. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie : wice dyrektorki p.M.Rybak i p. B.Czarnota , a przewodnicząca była p.M.Brzychcy –instruktorka tańca współczesnego . Konkurs prowadziły panie: M.Ćwiok i D.Wieczorek.

 

Jury przyznało następujące nagrody :

Kategoria kl. I-III

I Milena Winiarz 1c ex aequo z Natalia Krepa ,Kacper Niedbała 3d – złota baletka

II Amelia Pezda, Maja Ftara , Ola Stawarz 2b – srebrna baletka

Kategoria kl.IV-VI :

I Emilia Tara i Maciej Kukulski 6a- złota baletka

II Maja Zduńska, Maja Tomczyk, Amelia Pazdan, Julia Bodziony 4d – srebrna baletka

III Martyna Mróz, Kamila Wrażeń , Patrycja Szpakowska, Marta Zygarlicka – brązowa baletka.

Dziękujemy panu dyrektorowi G.Tychanowiczowi oraz Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting