ZŁOTO DLA SP 6 - FINAŁ REGIONALNEJ LIGI PIŁKI RĘCZNEJ „ENEA CUP”

Najmłodsza reprezentacja piłki ręcznej z naszej szkoły kategorii  wiekowej klas IV po rozgrywkach ligi miejskiej jako złoty medalista zakwalifikowała  się do FINAL 4.  Rozgrywki odbyły się 03.06.2017 r. w hali sportowej Gimnazjum nr 2 w Mielcu. Tym razem nasza drużyna w składzie: O. Sondej, J. Chojecki, A. Moryl, K. Krysa, A. Rżany rozgrywała turniej w kategorii klas IV- V łącznie z uczniami SP 1. Po zaciętej walce ze szkołami podstawowymi z Malinia i Radomyśla Wielkiego nie pozwoliliśmy odebrać sobie złota!

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!

red. D. Wieczorek

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting