XVII sesja dziecięcej Rady Miasta, 13 czerwca 2017 roku.

Od siedemnastu lat nasza szkoła organizuje spotkanie najmłodszych mielczan z przedstawicielami władz miasta i najważniejszych instytucji Mielca. Tematem wiodącym tegorocznej sesji były ‘Bezpieczne wakacje”. Przewodniczącym Rady Miejskiej był uczeń naszej szkoły, Konrad Giera.

Prezentacje nawiązujące do tematu sesji przestawiali: pan Robert Wieczorek -wiceprezes Ratownictwa Rzeczpospolitej, pan Paweł Pazdan- dyrektor Mieleckiego Pogotowia, pan Arkadiusz Misiak- Straż Miejska, pan Łukasz Kampinos- Straż Pożarna, pani Magdalena Skulimowsa i Marek Opała- Policja, pan Zenon Tokarski- Biuro Zarządzania Kryzysowego. Po prezentacjach młodzi radni zadawali mnóstwo ciekawych pytań obecnym gościom.  Następnie po wspólnym zdjęciu wszyscy udali się na słodką niespodziankę ufundowaną przez pan prezydenta Mielca.

 

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting