XVII sesja dziecięcej Rady Miasta, 13 czerwca 2017 roku.

Od siedemnastu lat nasza szkoła organizuje spotkanie najmłodszych mielczan z przedstawicielami władz miasta i najważniejszych instytucji Mielca. Tematem wiodącym tegorocznej sesji były ‘Bezpieczne wakacje”. Przewodniczącym Rady Miejskiej był uczeń naszej szkoły, Konrad Giera.

Prezentacje nawiązujące do tematu sesji przestawiali: pan Robert Wieczorek -wiceprezes Ratownictwa Rzeczpospolitej, pan Paweł Pazdan- dyrektor Mieleckiego Pogotowia, pan Arkadiusz Misiak- Straż Miejska, pan Łukasz Kampinos- Straż Pożarna, pani Magdalena Skulimowsa i Marek Opała- Policja, pan Zenon Tokarski- Biuro Zarządzania Kryzysowego. Po prezentacjach młodzi radni zadawali mnóstwo ciekawych pytań obecnym gościom.  Następnie po wspólnym zdjęciu wszyscy udali się na słodką niespodziankę ufundowaną przez pan prezydenta Mielca.

filmoteka.jpg