Zielona szkoła kl. 2d i 2e w Porębie Wielkiej

5 czerwca 2017 roku z samego rana wyruszyliśmy w podróż. Nasza grupa składała się z 37 uczniów klasy 2d i 2e, oraz pań: Barbary Maj i Marioli Drewniak. Już na początku humory nam dopisywały, chociaż wszyscy uczestnicy po raz pierwszy w swoim życiu opuszczali swoich ukochanych rodziców i dom rodzinny. Nasze miejsce zakwaterowania to Dom Wczasów Dziecięcych w Porębie Wielkiej. Wydaje się, że los postanowił nam nagrodzić wcześniejsze zmartwienia i obawy, bo w ośrodku czekały na nas nie tylko ładne pokoje, a przede wszystkim smakowite posiłki, zawsze życzliwy personel oraz kadra, a pogoda była wymarzona: słońce, słońce i jeszcze raz słońce.

Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami. Nikt nie mógł narzekać na nudę. Odwiedziliśmy baseny termalne „Bania” w Białce Tatrzańskiej, zwiedziliśmy Zakopane, gdzie z Gubałówki podziwialiśmy panoramę Tatr, a podczas pieszych wędrówek mieliśmy okazję poznać malownicze położenie Poręby Wielkiej. Uczestniczyliśmy też w licznych konkursach, turniejach muzycznych, rozgrywkach sportowych. Nie zabrakło takich atrakcji jak: ognisko, dyskoteka, piżama-party, wyjście na lody.

Pobyt na zielonej szkole dostarczył nam nowych wrażeń, doświadczeń i pozytywnych przeżyć. Każdy z nas miał szansę pokazania się z jak najlepszej strony. Czas minął bardzo szybko i choć niektórzy nie raz uronili łzę z tęsknoty za rodzicami, ciężko było nam wyjeżdżać i wracać do Mielca. Do domu wróciliśmy uśmiechnięci i zadowoleni, z mnóstwem miłych wspomnień.


 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting