CZAS PODSUMOWAŃ

W dniu 6 czerwca 2017 w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznychdla klas IV-V. Wśród wyróżnionych uczniów naszej szkoły znaleźli się następujący laureaci:

Daria Haptaś kl.5copiekun mgr A. Brunecka

Amelia Kosydar kl.5copiekun mgr A. Brunecka

Katarzyna Kozdęba kl.5bopiekun mgr A. Majocha

Finalistą został:

Piotr Rzeszuciński kl.5b opiekun mgr A. Majocha

W czasie krótkiej części artystycznej mogliśmy posłuchać piosenek w języku angielskim wykonanych przez Amelię Jaworską, Marikę Buczek i Jana Kuśnierzaz klasy 6c.

Obejrzeliśmy również przedstawienie pt. ,,Snow White”zaprezentowane przez uczniów kl. 4d, którzy realizują rozszerzony program nauczania języka angielskiego. Nad wszystkim czuwały panie:Bożena Kosińska, Renata Jaśkiewicz oraz Anna Majocha, które przygotowały część artystyczną. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów za rok!

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting