Świetne wyniki pływaków w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

W dniu 29.05.2017 na pływalni w Krośnie odbyły sie Finały Wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu.Bardzo dobrze zaprezentowała sie sztafet 8x25 m stylem dowolnym dziewcząt,która zajęła pierwsze miejsce w składzie: Barnaś Gabriela, Kokoszka Patrycja, Kacwin Samanta, Bryk Wiktoria, Kędzior Daria, Trojnacka Oliwia, Turczyn Aleksandra, Adamska Laura. Sztafeta chłopców zajęła miejsce czwarte: Marcinek Liberto,Ostrowski Hubert, Żuczek Paweł, Lodarski Kacper, Obłudek Michał, Krakowski Oliwier, Pikor Jakub, Muras Szymon. Wyścigi indywidualne rozegrane zostały na dystansie 50 m w każdym stylu. Miejsca I zajęł Kokoszka Patrycja, Samanta Kacwin a Gabriela Barnaś w stylu motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Miejsce trzecie Liberto Marcinek w stylu grzbietowym oraz piąte Trojnacka Oliwia i Hubert Ostrowski.

Cyfrowa szkoła

moodle