Laureatki Powiatowego Konkursu Czytelniczego Czytanie jest podróżą

W dobie dużej ekspansji mediów elektronicznych cieszymy się, że są młodzi ludzie, którzy z przyjemnością sięgają po książkę i chętnie czytają. W tym roku w Powiatowym Konkursie Czytelniczym, zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką- filia w Mielcu, laureatkami z naszej szkoły zostały dwie uczennice: Magdalena Naróg z kl.6a i Julia Mrozik z kl. 6d. Konkurs czytelniczy składał się z dwóch części. Najpierw chętni uczniowie przystąpili do etapu pisemnego, w którym wykazywali się znajomością historii książki i czytelnictwa, a dodatkowo musieli przeczytać trzy powieści. Drugi etap ustny wymagał od uczestnika umiejętności zaprezentowania w jak najbardziej interesujący i oryginalny sposób wybranej książki. Zatem konkurs czytelniczy stawiał przed młodymi czytelnikami wysokie wymagania.

Tym bardziej gratulujemy naszym uczennicom, które godnie reprezentowały SP6 i uzyskały najlepsze wyniki. Opiekunami laureatek były panie: Bogusława Witkowska, Zofia Mroczek i Edyta Kulińska.                                                                                         red. ek

 

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting