Na podstawie „Zarządzenia nr 65/2021” z dnia 14 grudnia 2021 roku Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu informuje, że z dniem 1 stycznia 2022 r. ulega zmianie stawka żywieniowa za obiady z kwoty 4,50 zł na 5,00 zł.

Ponadto w związku z przejściem od stycznia 2022 r. na nowy system rozliczania w/w należności, koniecznym jest terminowe regulowanie płatności z tego tytułu do dnia 15-stego każdego miesiąca   za poprzedni miesiąc, co oznacza, że nie liczy się data dokonania przelewu lecz jego zaksięgowania na koncie szkoły.

Tym samym wszelkie wpłaty po wskazanym terminie zostaną automatycznie obciążone dodatkowymi opłatami tj. odsetkami i kosztami upomnienia.

Przypominam o wpisaniu w tytule przelewu : imienia i nazwiska dziecka, klasy oraz miesiąca, za który wpłata jest dokonywana, co pozwala na poprawną weryfikację  i jej zaksięgowanie.