Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

i ponadgimnazjalnych

 

  1. Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 w szkołach ponadpodstawowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Mielecki

  2. Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 w szkołach ponadgimnazjalnych dla których organem prowadzącym jest Powiat Mielecki
  3. PODKARPACKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY

 

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 6

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu informuje, że zapisy dzieci do klas pierwszych odbędą się w dniach 18 - 24 marca 2019 r. W celu bliższego zapoznania się z naszą placówką serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi w dniu 14 marca 2019 r. w godz. od 1600 do  1800 do budynku przy ul. Solskiego 8 na Dzień Otwarty pod hasłem: SP6 … szkołą na sześć!.


Przewodnik dla rodzica - rekrutacja dla szkoły podstawowej

Elektroniczna rekrutacja do szkół i przedszkoli

Schemat ścieżki do rekrutacji

 

Zapisy do świetlicy

W dniach 18.03.2019 – 15.05.2019 trwają zapisy do świetlicy szkolnej na następny rok szkolny 2019/2020Karty zapisu są do pobrania w świetlicy lub na stronie szkoły. (uczniów klas I i II uczęszczających do świetlicy w bieżącym roku szkolnym należy ponownie zapisać na przyszły rok szkolny)

 

zasady rekrutacji

karta zgłoszeniaMateriały promocyjne szkoły:

 

 

 

SP6......szkołą na sześć! - film (opr. mgr Lucyna Rogóż)

Nic o nas bez nas - co uczniowie myślą o naszej szkole?

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting