Sukcesy pływaków

W Kolbuszowej 4 marca 2017 roku odbyła się II Runda Podkarpackiej Ligii Dzieci 11-12 lat. Z bardzo dobrej strony pokazali nasi uczniowie klas pływackich. W końcowej klasyfikacji uplasowali się na III miejscu za Stawową Wolą i Rzeszowem.

Dwukrotnie na pierwszym miejscu podium uplasował się podopieczny trener Joanny Rusek Paweł Żuczek zwyciężając w wyścigu na 200 m stylem zmiennym i 100 m stylem motylkowym. Na pierwszym miejscu podium stanęła również Aleksandra Turczyn. Podopieczna trenera Roberta Wieczorka zwyciężyła na 50 m stylem klasycznym, drugie miejsce wywalczyła Oliwia Trojnacka na 100 m stylem motylkowym. Na tym samym dystansie trzecie miejsce wywalczyła Laura Adamska.

Poza tym punkty dla IKARA Mielec zdobywali Szymon Muras czwarty na 100 m stylem klasycznym, Maja Tchórzewska piąta i Paulina Zygiel szósta na tym samym dystansie .

Poza tym czwarta na 50 m stylem klasycznym była jeszcze Maja Tchórzewska a piąta Oliwia Trojnacka na 200 m stylem zmiennym.

Gratulujemy

 

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting