Klasa 1d poznaje "Funkcje pieniadza"

W dniu 20.12.2016 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pracownika banku  PKO BP – Joanny Bochenek z uczniami klasy 1d. Tematem spotkania były „Funkcje pieniądza”. Podczas ciekawego i dynamicznego spotkania uczniowie prezentowali swoją wiedzę na temat rozumienia pojęcia pieniądza; wyjaśniali, dlaczego ludzie posługują się pieniądzem; określali, jakie funkcje pełni pieniądz;  przedstawiali, jakie związki zachodzą pomiędzy pracą, a zarabianiem pieniędzy.

 

Dzieci wykazywały się swoją wiedzą nie tylko w dyskusji, ale także podczas ćwiczeń praktycznych, rozwiązywania krzyżówek i rebusów, za co otrzymały liczne nagrody. Spotkanie zorganizowała p. Joanna Kołek.


 

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting