Plany samorządy szkolnego

Samorząd Szkolny informuje:

Przed nami?
w maju:

• wybory do Samorządu Uczniowskiego na nowego przewodniczącego szkoły - szczegóły na afiszach

• zbiórka makulatury -25 maja od godz. 9.00 (wtorek)

w czerwcu:

• szkolny przegląd twórczości szkolnej MAM TALENT, podczas którego uczniowie klas 4-6 zaprezentują się w kategoriach: śpiew, taniec, recytacja, gra na instrumencie- szczegóły na afiszach.

Sprzed kilku miesięcy:
Uczniowie ,,szóstki?? zawsze chętnie biorą udział w różnych akcjach, które inicjuje Samorząd Uczniowski. Co roku organizujemy się i pomagamy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W tym roku z loterii fantowej i salonu urody i piękna zebraliśmy 959,80 zł i przekazaliśmy na konto fundacji.
Wspieramy też akcję fundacji Nasz Dom- Góra Grosza, podczas której uczniowie klas 1-6 zbierają monety. Tym razem usypaliśmy górę grosza o wartości 1482,05 zł. Zebrane środki będą przekazane dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych. Najwięcej funduszy zebrali uczniowie klas 1d, 4f i 5f. Dziękujemy za zaangażowanie nauczycielom i wszystkim uczniom.

Zapraszamy do udziału i już życzymy udanego finiszu związanego z zakończeniem roku szkolnego i oczywiście wspaniałych wakacji.

Opiekun Samorządu: Edyta Kulińska

Cyfrowa szkoła