ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW!!!!

Gorąco zachęcamy rodziców, którzy są zainteresowani doskonaleniem umiejętności wychowawczych, do udziału w cyklu 7 warsztatów pn. Szkoła dla Rodziców

Jest to program psychoedukacyjny stworzony z myślą o doskonaleniu kompetencji wychowawczych rodziców, w tym skutecznej komunikacji z dzieckiem, budowania relacji, radzenia sobie z trudnymi zachowaniami. Szkoła dla rodziców jest adresowana zarówno do rodziców, którzy na co dzień świetnie radzą sobie z wychowaniem swoich pociech, jak i do tych, którzy napotykają na trudności w tym zakresie.

Planowany czas:
Zajęcia rozpoczną się od lutego (o szczegółach będziemy informować rodziców zapisanych na warsztaty). Odbywać się będą w czwartki (raz w tygodniu) o godz. 17.00.

Miejsce spotka

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu

Zapisy

Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z pedagogami szkolnymi SP6:

K. Małecką - 177745256,

Dyką- Szymańską - 177745268

lub psychologiem szkolnym: M. Przybyło 177745257.

Liczba miejsc jest ograniczona.