SP 6 trzecim zespołem w woj. podkarpackim

Nasze uczennice zajęły III miejsce w Finałowym Turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej który odbył się w dniu 17.05.2016 w Jaśle. W finale wystąpiły drużyny z SP Krasne, MZKS Strzyżòw, SP 6 Mielec oraz gospodarz SP 4 Jasło. Pierwszą parę pòłfinałowá stanowiły zespoły ze Strzyżowa i Krasnego, drugà zaś SP 6 Mielec i SP 4 Jasło. Pierwszy pòłfinał wygrywa zespół MZKS Strzyżòw 2-1, natomiast w drugim pòłfinale przegrywamy po zaciętym boju z gospodarzem a pòźniej jak się okazuje triumfatorem tych rozgrywek SP4 Jasło 1-2. Pozostaje nam tylko walka o 3 miejsce. W walce o brązowe medale zdecydowanie pokonujemy zespół SP Krasne 2-0 i zajmujemy 3 miejsce wśród najlepszych zespołów w mini siatkówce w województwie podkarpackim.

Oto skład brązowych medalistek Igrzysk Młodzieży Szkolnej :
SP 6 Mielec : Aleksandra Janòw, Martyna Jamròz, Nadia Radoń, Aleksandra Gołàb, Aleksandra Zemmel, Patrycja Wilk, Joanna Moryto, Karolina Sokołowska, Oliwia Kojder, Sara Anwar - Ćwiok
Trener Łukasz Dołowacki

Cyfrowa szkoła