Zawody lekkoatletyczne

We wtorek 17 maja i czwartek 19 maja na stadionie MOSIR w Mielcu miały miejsce finały powiatowe w trójboju i czwórboju lekkoatletycznym.

W zawodach tych bardzo dobrze wypadli chłopcy w czwórboju, którzy drużynowo zajęli pierwsze miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego, a K Jaworski okazał się najlepszym zawodnikiem indywidualnie. Dziewczęta w tej kategorii zajęły VI miejsce.

 

Skład drużyny chłopców: Kacper Jaworski, Konrad Margol, Karol Kagan, Kamil Piecuch , Jakub Krużel, Patryk Krużel.

 

Skład drużyny dziewcząt: Nadia Radoń, Aleksandra Zemmel, Gabriela Chorązka, Laura Rostocka, Samanta Kacwin, Joanna Moryto.

Trójbój: drużyna dziewcząt w składzie: Nadia Bogdan, Daria Bogdan, Julia Dudajek, Marta Kacwin, Natalia Jacher zajęła VI miejsce, a drużyna chłopców w składzie: Daniel Kamiński, Michał Czaja, Kacper  Sekuła uplasowała się na VII pozycji.

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting