MAMY TO!

MAMY TO!!! takimi okrzykami kończyły rozgrywki LIGI MŁODZICZEK zawodniczki UKS SMS Szóstki Mielec II. 20 marzec 2016 r. dniem szczęśliwym i radosnym dla młodych zawodniczek trenera Łukasza Dołowackiego.

Był to ważny weekend, który miał dać odpowiedź, które z drużyn awansują do 1/4 MP MŁODZICZEK. O miejsce premiowane awansem, biły się w sportowej walce młode zawodniczki UKS SMS i San Pajda oraz Stalowej Woli. W roli gospodarza turnieju UKS SMS Szòstka Mielec II i w swoim pierwszym meczu podejmowały rywalki z Tarnobrzega. Był to mecz bardzo ważny dla układu tabeli, jak i pod względem psychologicznym. Do ostatnich meczy przystąpiliśmy grając w osłabieniu, gdyż kontuzji nabawiła się nasza podstawowa przyjmująca Laura Duszkiewicz. Dzielnie zastąpiła ją  dotąd mało grająca Ariana Mazur (notabene młodsza o rok od swoich koleżanek) i wywiązała się ze swoich obowiązków bardzo dobrze. Dzięki pełnemu skupieniu i dokładności w swojej grze pokonujemy zespół z Tarnobrzega 2-0 ( 25-11, 25-20). Jesteśmy jednym krokiem w ćwierćfinałach. Drugi mecz to pojedynek naszego pierwszego zespołu UKS SMS Szostka Mielec prowadzonego przez trenera Zbigniewa Modrasa z zespołem Vega Mosir Stalowa Wola. Dobra i poprawna gra pozwala na objęcie prowadzenia zawodniczkom SMS 1-0, wygrywając tego seta 25-21, w drugim secie zażarta walka pkt za pkt i mimo wielu szans na skończenie meczu nasze dziewczyny przegrywają go w końcówce 27-25. W tie-breaku rzecz ma się podobnie, obie drużyny nie pozwalają swoim przeciwniczkom ma odskoczenie chociażby na 2-3 pkt. Walka toczy się do samego końca. Więcej dokładności i mniej błędów po stronie mielczanek i to one zwyciężają 16-14 i w całym meczu 2-1. Tym samym drużyny ze Stalowej Woli i UKS SMS Szòstka Mielca II są już pewne awansu. Pozostaje tylko kwestia z którego miejsca. W walce o srebrne i brązowe medale lepsze okazują się zawodniczki trenera Łukasza Dołowackiego i to one w końcowej tabeli dzięki wygranej 2-1 w swoim ostatnim meczu zajmują II miejsce w LIDZE MŁODZICZEK. Mecz ze Stalową Wolą w pierwszej odsłonie układał się po naszej myśli, spokojnie kontrolując  wygrywamy 25-19, w drugim mając kłopoty z przyjęciem zagrywki i wyprowadzeniem skutecznego ataku przegrywamy 25-16. W ti-breaku trener Dołowacki dokonuje kosmetycznej zmiany i miejsce młodej przyjmującej zajmuje nominalna rozgrywająca Katarzyna Chrabąszcz i dzięki jej zagrywkom i wspaniałej grze w defensywie wygrywamy seta 15-10, a w całym meczu 2-1 co daje nam II miejsce. WOW !!! Łzy wzruszeń i chóralnych okrzykòw radości MAMY TO

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting