Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"          
Kinder +Sport 2016

12 marca w Ropczycach młodzi siatkarze rozpoczęli rywalizację Kinder +Sport 2016. "Szóstka" zgłosiła do rozgrywek dwie drużyn w kategorii dwójek. Chłopcy spisali się rewelacyjnie i wywalczyli 9 miejsce na 22 zgłoszone zespoły.
SP6 Mielec reprezentowali: Daniel Stala, Krystian Kozioł, Paweł Konieczny, Wojciech Kosiorowski, Oliwier Brożyna, Patryk Płaszewski, Dominik Rzeszutek

Opiekun: Agnieszka GliwaGRATULACJE dla obu drużyn za wspaniałą walkę w ich pierwszym sprawdzianie siatkarskich umiejętności :-)) Podziękowania dla Panów Witolda Kosiorowskiego i Wojciecha Brożyny za zorganizowanie transportu i kibicowanie chłopcom.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting