Europejski Tydzień Kodowania

Rusza trzecia edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania! Od 10 do 18 października 2015 r. miliony dzieci, młodzieży, dorosłych, rodziców, nauczycieli, przedsiębiorców i decydentów ponownie spotkają się w całej Europie na imprezach i w klasach, aby uczyć się kreatywnego programowania.

Nasza szkoła również bierze udział w tym projekcie. Zaznaczyliśmy to na  mapie wydarzeń pod nazwą „Szóstka koduje”. Podczas tego tygodnia uczniowie klas IV – VI na zajęciach komputerowych będą uczyć się kodowania. Mam nadzieję, że te lekcje zachęcą uczniów do czynnego udziału w Akademii Kodowania, która powstała rok temu. Warsztaty odbywać się będą w poniedziałki od 1420 – 16. Wszystkie zapytania i zgłoszenia proszę składać u p. Bożeny Lenartowicz.