Święto Tańca w naszej szkole!

12 maja 2015 r. odbył się III Szkolny Festiwal Tańca „ Inspiracje Taneczne”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników jak i publiczności. Na parkiecie zaprezentowało się 24 uczestników w tym 12 prezentacji tanecznych. Jury w składzie: Przewodniczący p. Kacper Jurek oraz vice dyr. Elżbieta Wołoszyn, przedstawiciel Rady Rodziców p. Marzena Dziekan oraz nauczycielka p. Mariola Drewniak przyznało:

W I kategorii wiekowej klas I-III

I nagrodę dla mini formacji z kl. 3e dla:

Patrycji Sitnik, Dominiki Warchałowskiej, Zuzanny Skowron, Julii Kilian, Lilianny Bochenek

II Nagrodę ex aequo dla:

Natalii Tyksińskiej z kl. 1f

Alicji Hebdy z kl. 3f

W II kategorii wiekowej klas IV-VI

I nagrodę dla: Weroniki Ochał z kl.5g

II nagrodę dla: Julii Gancarz z kl. 5f

III ex aequo dla:

Emilii Tary i Macieja Kukulskiego z kl. 4a

Mini formacji z kl. 5d: Nicoli Ronij, Wiktorii Chmielowskiej, Kamili Mojek, Oliwii Treli

Nagrody dla zwycięzców i uczestników ufundowała Rada Rodziców z naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Cyfrowa szkoła

moodle