Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"          
Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa

W dniu 08.05.2015 roku na Hali MOSIR odbyła się XIII Międzyszkolna Olimpiadka Sportowa klas III o Puchar Dyrektora ds.Edukacji Urzędu Miejskiego w Mielcu.W Olimpiadce wzięły udział drużyny klas III 7 mieleckich szkół podstawowych. Uczniowie klas I-III z wychowawcami wspólnie kibicowali  i zagrzewali zawodników do walki w kolejnych konkurencjach. Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni.


Wyniki Olimpiadki :
I miejsce SP nr 11
II miejsce SP nr 6
III miejsce SP nr 9
IV miejsce SP nr 1
V miejsce SP nr 3
VI miejsce SP nr 2
VII miejsce SP nr 13

 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting