Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"
Szkolna Olimpiada Sportowa klas III

28.04.2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa kl. III. Zorganizowana i przeprowadzona przez Marię Pieróg i Magdalenę Migryt. W zaciętej walce wzięły udział drużyny składające się z 4 chłopców i 4 dziewczynek. Uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali wykwalifikowani sędziowie, a nad bezpieczeństwem dzieci nauczyciele i wychowawcy klas III. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy III F.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i obsługę imprezy, a sponsorom dziękujemy za drobne upominki. Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnej Olimpiadzie Sportowej. Życzymy powodzenia.