Szkolna Olimpiada Sportowa klas III

28.04.2015 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Sportowa kl. III. Zorganizowana i przeprowadzona przez Marię Pieróg i Magdalenę Migryt. W zaciętej walce wzięły udział drużyny składające się z 4 chłopców i 4 dziewczynek. Uczniowie wystartowali w sześciu konkurencjach. Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwali wykwalifikowani sędziowie, a nad bezpieczeństwem dzieci nauczyciele i wychowawcy klas III. Pierwsze miejsce zdobyli uczniowie klasy III F.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację i obsługę imprezy, a sponsorom dziękujemy za drobne upominki. Zwycięska drużyna będzie reprezentować naszą szkołę w Międzyszkolnej Olimpiadzie Sportowej. Życzymy powodzenia.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting