Biblioteka

Regulamin korzystania przez uczniów z podręczników lub z materiałów edukacyjnych w Szkole Podstawowej nr 6

 

Biblioteka i czytelnia

Biblioteka SP6 jest nowoczesną pracownią interdyscyplinarną wspierającą realizowanie programu dydaktycznego i wychowawczego szkoły. Początki jej działalności sięgają lat 60. Ma bogatą historię utrwaloną na kartach kroniki szkolnej. Nagromadzony przez lata księgozbiór – ponad 29 000 woluminów, w tym 10 000 podręczników - służy kolejnym pokoleniom czytelników.

Biblioteka nieustannie się rozwija i modernizuje O jej zasoby i poziom merytoryczny dbają bibliotekarze: mgr Małgorzata Augustyn-Rożniał i mgr Zofia Mroczek. Panie służą radą i pomocą w wyborze lektury, dbają o ład i porządek, uczą szacunku do książki.
Bardzo dobrze wyposażona jest czytelnia szkolna, w której można przygotować się do lekcji, odrobić zadania domowe, poczytać czasopisma lub skorzystać z Internetu.

BIBLIOTEKA POLECA:
Bieżące i archiwalne numery czasopism bibliotecznych, takich jak: Głos Nauczycielski, Mówią Wieki,  Życie Szkoły, Komputer Świat, Przyroda Polska, Korso, Świetlica w Szkole, Świerszczyk, Młody Technik, Komputer świat, TIK w Edukacji.

 

Godziny pracy biblioteki:

poniedziałek - czwartek  730- 1530

piątek - 730 - 1430

 

E-dziennik

Projekt unijny

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Cyfrowa szkoła

O szkole

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting