Nauczyciele 2020/2021

ks. Tomasz Abram - religia


Małgorzata Augustyn-Rożniał - biblioteka


Ewa Bialic - wychowanie fizyczne


Agnieszka Bajor - technika, matematyka


Agnieszka Brunecka - język angielski

 


Ewa Bryła - język polski


Beata Cetnar - wychowanie fizyczne


Dorota Chmura - biologia


Natalia Cichoń - wspomaganie


Edyta Cisińska - język polski


Beata Czarnota - wicedyrektor, zajęcia rewalidacyjne

 


Monika Ćwiok - język angielski

 


Mariola Drewniak - edukacja wczesnoszkolna


Agnieszka Drozdowska - edukacja wczesnoszkolna


Anna Dugiełło - współorganizujący kształcenie

 


Justyna Dyka-Szymańska - pedagog

 


Beata Feret - edukacja wczesnoszkolna


Joanna Gil - biblioteka


Halina Grzyb - nauczyciel wspomagający


Izabela Haptaś - matematyka

 


Marek Haptaś - język angielski

 


Zbigniew Hariasz - wychowanie fizyczne


Izydor Ingram - edukacja dla bezpieczeństwa


Alicja Jasińska - muzyka


Renata Jaśkiewicz - język angielski

 


Agnieszka Jurasz - wspomaganie


Danuta Kaczor - logopeda


Dorota Kaławaj - edukacja wczesnoszkolna


Karasiński Maciej - wychowanie fizyczne


Henryka Kardyś - nauczyciel wspomagający


Elżbieta Kipa - informatyka


Sylwia Kluza - świetlica


Mariola Kobos - edukacja wczesnoszkolna


Joanna Kołek - n. współorganizujący kształcenie


Bożena Kosińska -  język angielski

Aneta Kozioł - matematyka


Łukasz Koźlik - język niemiecki, historia


Katarzyna Krawiec - język hiszpański

 


Tadeusz Krępa - historia

 


Ewa Król - matematyka


Marzena Kulig - wychowanie fizyczne


Edyta Kulińska - język polski

 


Elżbieta Kwiecień - edukacja wczesnoszkolna


Bożena Lenartowicz - zajęcia komputerowe, informatyka

 


Leszek Łanucha -historia


Bernadeta Łaz wspomaganie, matematyka

 


Dorota Łaz - plastyka

 


Magdalena Łanucha - wspomaganie


Anna Łączak - świetlica, nauczyciel

 


Barbara Maj - edukacja wczesnoszkolna, wdż

 


Anna Majocha - język angielski

 


Anna Małodzińska -Witwicka - język niemiecki


Alina Martyka - doradztwo zawodowe


Dorota Mazurek - matematyka


Barbara Mądro - religia

 


Karolina Mielnicka - świetlica

 


Wojciech Mieszkowicz - wychowanie fizyczne


Danuta Mirek - wspomaganie


ks. Bartłomiej Musiał - religia


Anastazja Mytych - matematyka


Elżbieta Mysińska - język hiszpański


Anna Naróg - przyroda, matematyka

 


Maria Nowakowska - n. współorganizujący kształcenie


Joanna Osnowska - świetlica

 


Omiotek Bogusław - wychowanie fizyczne


Tadeusz Pezda - matematyka

 


Joanna Pawlik - Marek -nauczyciel wspomagający kształcenie


Iwona Podgórska -nauczyciel wspomagający kształcenie


Anna Putaj -nauczyciel wspomagający kształcenie


Renata Pieńczewska - n. współorganizujący kształcenie


Maria Pieróg - edukacja wczesnoszkolna

 


Renata Pietrzyk - geografia, fizyka

 


Lucyna Rogóż - język polski

 


Joanna Rusek - wychowanie fizyczne


Marzena Rybak - wicedyrektor ds. dydaktyki, zajęcia rewalidacyjne

 


Angelika Rybak-Pietryka - język polski


Elżbieta Skawińska - kierownik świetlicy


Wojciech Snopkowski - zajęcia techniczne, fizyka


Aneta Strokoń - język angielski

 


Katarzyna Stefaniak -nauczyciel wspomagający kształcenie


Anna Szpakowska - świetlica


Natalia Piziak - n. współorganizujący kształcenie


Bernadetta Szatkowska- język angielski,



Aleksandra Szyszka - edukacja wczesnoszkolna

 


Urszula Tarnawska - geografia

 


Michał Tor - wychowanie fizyczne

 


Grzegorz Tychanowicz - dyrektor szkoły

 


Magdalena Trela - psycholog


Lesława Tyniec -nauczyciel wspomagający kształcenie


Anna Ungeheuer - język polski

 


Elżbieta Walat-Sankowska - chemia


Jolanta Wieczerzak - biologia

 


Dorota Wieczorek- wychowanie fizyczne


Robert Wieczorek - wychowanie fizyczne

 


Bogusława Witkowska - język polski

 


Monika Wojtuszewska - matematyka


Aleksandra Wołoszyn -  świetlica

 


Elżbieta Wołoszyn - wicedyrektor szkoły, historia, wiedza o społeczeństwie

 


Anna Woźniak - religia


Barbara Wójcik - historia, wiedza o społeczeństwie


Agnieszka Zając - język polski


Agnieszka Zielińska - świetlica


 

E-dziennik

Rekrutacja 2021/2022

Znajdź nas na ...

Szkoła w chmurze

#Szkoła pamieta

szkola.jpg

Procedury covid -19

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting