Nauczyciele

Małgorzata Augustyn-Rożniał - biblioteka


ks. Andrzej Bajorek - religia

 


Agnieszka Brunecka - język angielski

 


Beata Cetnar - wychowanie fizyczne


Danuta Chruściel - historia


Elżbieta Ciężadło - edukacja wczesnoszkolna


Edyta Cisińska - język polski


Lucyna Cisowska - edukacja wczesnoszkolna


Beata Czarnota - wicedyrektor

 


Monika Ćwiok - język angielski

 


Mariola Drewniak - edukacja wczesnoszkolna


Agnieszka Drozdowska - edukacja wczesnoszkolna


Anna Dugiełło - edukacja wczesnoszkolna

 


Justyna Dyka-Szymańska - pedagog

 


Beata Feret - edukacja wczesnoszkolna


Agnieszka Gliwa - wychowanie fizyczne


Izabela Haptaś - matematyka

 


Marek Haptaś - język angielski

 


Alicja Jasińska - muzyka


Renata Jaśkiewicz - język angielski

 


Danuta Kaczor - logopeda


Dorota Kaławaj - edukacja wczesnoszkolna


Elżbieta Kipa - edukacja wczesnoszkolna


Mariola Kobos - edukacja wczesnoszkolna


Joanna Kołek - edukacja wczesnoszkolna


Bożena Kosińska - edukacja wczesnoszkolna, język angielski


Marzena Kulig - wychowanie fizyczne


Edyta Kulińska - język polski


Elżbieta Kwiecień - edukacja wczesnoszkolna


Bożena Lenartowicz - zajęcia komputerowe

 


Dorota Łaz - plastyka


Anna Łączak - świetlica

 


Barbara Maj - edukacja wczesnoszkolna

 


Anna Majocha - język angielski

 


Katarzyna Małecka - pedagog


Barbara Mądro - religia


Teresa Miąsik - matematyka


Karolina Mielnicka - świetlica

 


Magdalena Migryt - edukacja wczesnoszkolna


Zofia Mroczek - biblioteka


Anastazja Mytych - matematyka


Dorota Narowska - edukacja wczesnoszkolna


Anna Naróg - przyroda, świetlica

 


Maria Nowakowska -edukacja wczesnoszkolna


Joanna Osnowska - świetlica

 


Tadeusz Pezda - matematyka

 


Renata Pieńczewska - edukacja wczesnoszkolna


Maria Pieróg - edukacja wczesnoszkolna

 


Renata Pietrzyk - przyroda

 


Stanisław Płaneta - wychowanie fizyczne


Martyna Przybyło - psycholog


Lucyna Rogóż - język polski


Joanna Rusek - wychowanie fizyczne


Marzena Rybak - wicedyrektor ds. dydaktyki, zajęcia komputerowe


Elżbieta Skawińska - świetlica


Wojciech Snopkowski - zajęcia techniczne


Aneta Strokoń - język angielski

 


Anna Szpakowska - świetlica


Aleksandra Szyszka - edukacja wczesnoszkolna


Urszula Tarnawska - przyroda

 


Grzegorz Tychanowicz - dyrektor szkoły

 


Bartosz Warzecha - historia

 


Mariola Wiechowska - religia


Dorota Wieczorek- wychowanie fizyczne


Robert Wieczorek - wychowanie fizyczne

 


Bogusława Witkowska - język polski

 


Aleksandra Wołoszyn - kierownik świetlicy

 


Anna Woźniak - religia

 


Agnieszka Zając - język polski


Agnieszka Zielińska - świetlica


 

E-dziennik

Projekt unijny

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Cyfrowa szkoła

O szkole

moodle

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting