Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Kodowanie nie jest trudne!

W klasach Ic i IIIa trwają zajęcia z kodowania w zakresie projektu „Koduj z klasą”. Uczniowie poznali podstawy kodowania i przekonali się, że to wcale nie jest trudne! Z zapałem tworzą swoje pierwsze animacje, eksperymentują. Coraz pewniej stosują własne rozwiązania i posługują się możliwościami, które daje im program Scratch. Przed świętami tworzyli kartki świąteczne. Niektóre zostały zamieszczone w „Szkolnym studio”. Uczniowie pracują pod opieką pani E. Ciężadło i M. Drewniak.

Na kolejnych zajęciach będą doskonalić swoje programistyczne umiejętności. Zobaczymy, czym jeszcze zaskoczą.