Finał Miejski Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt
W czwartek w Szkole Podstawowej nr 11 rozegrany został finał miejski w mini piłce ręcznej dziewcząt. O zwycięstwo walczyło 5 szkół mieleckich. Każda szkoła rozegrała po cztery mecze. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wrażeń Alicja, Kubik Karolina, Rusek Patrycja, Kędra Aleksandra, Duszkiewicz Laura, Szwaja Nicola, Działowska Liwia, Turczyn Julia, Wiśniewska Daria, Nycek Weronika, Bogdan Julia -  wygrała wszystkie cztery mecze zdobywając pierwsze miejsce w Mielcu.
Kolejny etap to rozgrywki powiatowe, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting